2733
2734
عنوان

چطور میشه بعضی پسرا بخاطر زنشون با مادر پدرشون قهر میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 60508 بازدید | 880 پست
من خیلی کینه ایم اصلاهمچین رفتارایی رونمیتونم تحمل کنم من منتظرم فقط مادرشوهرم عروس داربشه بعدبفهمه

من اصلا کینه‌ای نیستم 

ولی سر پدرم دلمو سوزوندن 

نمی دونم غصه پدرمو بخورم یا حرص اونا رو 

می‌خوام تلافی کنم اما نمی دونم چه جوری 

خواهرم میگه این شتری که جلو در همه می‌خوابه 

عمر دست خداست ولی اونا هم عزادار میشن 

ولی نمی تونم صبر کنم 

شما هم باید میرفتی یه کم مادرشوهرتو بغل میکردی و بهش محبت میکردی😂 اینجوری حرص اونم درنمیومد

اره جون عمش وقتی بهش گفتم من خیلی ازت بدم میادنزدیک عیدبوداصلانه اومدن نه رفتیم🤣🤣🤣🤣متاسفانه وقتی ازیکی بدم میادیابهش میگم یابی اهمیتش میکنم نمیتونم خودموخوب نشون بدم

زندگی گریه مختصریست... مثل یک فنجان چای... و کنارش عشق است... مثل یک حبه قند... زندگی را با عشق نوش جان باید کرد...   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 لذت بردم از هم صحبتی با شما شما کجایی هستید؟؟ شمالی. جنوبی. ....

لرم😜😜

ولی خونمون شیرازه

شماکجایی هستی؟

زندگی گریه مختصریست... مثل یک فنجان چای... و کنارش عشق است... مثل یک حبه قند... زندگی را با عشق نوش جان باید کرد...   
2731
من اصلا کینه‌ای نیستم  ولی سر پدرم دلمو سوزوندن  نمی دونم غصه پدرمو بخورم یا حرص اونا رو ...

اره دقیقاخواهرت درست میگه ولی نیومدن تلافی کن

زن خیلی خوبی هستی ها ولی یکم آب زیرکاه هستی😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣پررو

چقدر اون پسر بی رگ و ریشه هست که پدر و مادرشو رها میکنه ...

🙄🙄🙄🙄 بستگی داره پدر و مادرش و‌همسرش هر کدوم چه رفتاری داشته باشند! الان پدر و مادر هست مثل اونایی که تو فیلم برادران لیلا بودند! اینا شایسته احترام اند؟! این ادما تو دنیای واقعی هم هستند، بهتره کلا ندیدشون 

به به لرها خیلی خوبن. شیراز هم که دیگه نگو یه تیکه از بهشته من شمالی هستم

مرسی ممنون خوبی ازخودتونه

اره شیرازم خوبه من ازوقتی وارداین نی نی سایت شدم چه اقاچه خانم بایکی اشنانشدم که شیرازی باشه😂😂😂😂😂

نه جدی میگم خانم بامعرفتی هستی. برات آرزوی موفقیت دارم

همچنین

نه جدی میگم خانم بامعرفتی هستی. برات آرزوی موفقیت دارم

نه به این خانم خوبی هستی نه به این اب زیرکاه گفتنت😂😂😂😂

عزیزم ادم وقتی ازدواج میکنه دیگ زنش میشه اولویتش

ما تو این سایت زیاد دیدیم گاهی خانواده ها زیاد دخالت میکنن

دیگ وقتی ب زنش توهین میشه انگار ب خودش توهین شده بخاطر پسرشونم شده باید احترام زنشو نگه دارن البته عزیزم من نمیدونم داستان چیه قضاوت نمیکنم اما اینو در صورتی میگم ک خانواده عروسشون رو ازار داده باشن اونوقت انتظار داشته باشن‌پسرشون قهر نکنه ناراحت نشه

2706