2733
2739
عنوان

رفتار پسره یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امکان داره از من بدش بیاد که جلوم ماسک میزنه؟

نه بعید میدونم ، آدمی گه از تو بدش بیاد نظر تو واسش مهم نیس که از قیافه ش خوشت میاد یا نه ، یا اصلا اینقد بهت نگا نمیکنه 

• پناه باشیم  🫀 •
2728
من دارم ماسک زدنشو میگم نه نگاهشو🤦‍♀️

تو کلاس ما یه پسری بود

به یه دختری خیلی محل میزاشت

همه میگفتن عاشق دختره است

دختره هم کم کم بهش علاقه پیدا کرد

همش میگفت حتمن دوسم داره که این اینجوری رفتارمیکنه

یک سال درگیر پسره بود

روز آخر دانشگاه پسره با پسرش اومد مدرسه

دختره به فنا رفت

2738

حالا چرا قفل کردی؟؟ 

ما به خاطر خودت گفتیم اگه دروغ میخوای بشنوی بله پسره یک دل نه صد دل عاشقته 

ولی از من بهت نصیحت تازه دانشگاه رفتی انقد درگیر رفتار پسرا نباش که این منو نگاه کرد منظور داره یا فلان کارو کرد منظور داره

🤗مامان دو دسته گل 🤗

اومدی گفتی ترشیده و تایپیکو بستی..تایپیکاتم همه تحلیل رفتارو این پسر اون پسره... اصن میدونی چند سالمه .اصلا بگیریم پیرم حاضرم مستقل و موفق باشم ولی مثل تو افتخار نکنم به این چرتو پرتاچه جالب یه دختر میخواد دختر دیگرو مثلا ناراحت کنه بهش میگه ترشیده..ای افتخار مملکت ای دوست پسر دار ای نترشیده درود برتو...🤣من نظری نداده بودم اومدی به کاربرا کفتی چرتو پرت میگن برام جالب بود چون اینجا سایت تبادل نظره همه موافق تو نیستن

((...شمایی که میای میگی آقایون از خانوما باهوشترن چون بیشتر دانشنمدا و رتبه برترا مردن      .پس طبق این حرف سفید پوستاهم از سیاه پوستا باهوش ترن چون بیشتر دانشمندا و نخبه ها سفید پوستن🐱..اگه نکته رو نگرفتی تسلیت میگم بهره هوشی شما خیلی پایینه✋😿

اویزون جان به اون کاربر بیچاره گفتی ترشیده شاید اونم اگه مثل تو اویزون بود الان ازدواج کرده بود تاپیکاتو دیدم همه بهت گفتن طرف مهم نیستی براش باز اومدی تاپیک زدی و میگی حسودیم ؟؟؟ به چیت حسودیمکنیم دقیقا به ماسک زدن کراشت؟؟ فقط چون اون کلمه ی زشت رو به کاربردی اینجا منم اینارو به روت اوردم  وگرنه خیلی بی ارزش و سطح پایینی درکل

اومدی گفتی ترشیده و تایپیکو بستی..تایپیکاتم همه تحلیل رفتارو این پسر اون پسره... اصن میدونی چند سالم ...

اویزونه خودش خوب شد من  تاپیکاشو دیدم یه لحظه گفتم نکنه دل دارم میشکنم ولی فهمیدم واقعا یه سریش مریض توهمیه که همه ام بهش گفتن ازرو نمیره باز