2737
2734
عنوان

رفتار پسره یعنی چی؟

557 بازدید | 27 پست

توی دانشگامون یه پسرست که نزدیک ۳_۴ماهه که من میشناسمش و همو تو دانشگاه میبینیم

روز اولی که دیدمش سنگینی نگاهشو به خودم یکم حس کردم حتی یه جا بود که داشتیم از بغل هم تو خیابون رد میشدیم که همینجوری به صورت نگاا میکرد بعد رد شد رفت

این پسره یه رفتار عجیبی که داره فقط جلو من ماسک میزنه من خودمم تو دانشگاه مرتب ماسک میزدما بعد برای اولین بار من جلو این ماسکمو برداشتم دیدم اونم برداشت یعنی این اتفاق دوبار افتاد ولی پسره تا اخر بدون ماسک نموند بعد یه ربع دوباره ماسکشو زد

البته پسره العان جلو من فقط ماسک داره ولی جلو بقیه و زمانی که من غایبم بدون ماسکه

این پسره یه بارم سر کلاس اومده قشنگ بغل دست من نشسته

الانم ترم جدیدمون که شروع شده روز اولی که دیدمش باهم کلاس داشتیم صبح ولی کلاسامون جدا بود من یه کلاس اونم یه کلاس دیگه ولی تو یه راهرو بودیم وقتی میخواست بره تو کلاسش دید من کحا نشسته بودم بعد وقتیم که کلاسمون تموم شد دوستم گفت که برگشت مستقیم به تو نگاه کرد بعد رفت

بعد یه جا دیگه ام داشتم فیلم میدیدم تو راهرو اونم با دوستاش اومد پایین بعد یه لحظه سرمو بلند کردم دیدم به سمت من نگاه میکرد

بعد یه جا دیگه ام وقتی که من سر کلاس نرفته بودم دوستم میگفت اومد تو کلاس بعد که نشسته سر حاش به صندلی من مستقیم نگاه کرده

الان خدایی این پسره چشه؟

این حرکتاش یعنی چی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
2706