2737
2734
عنوان

سادگی

187 بازدید | 10 پست

دوستان من خیلی ساده هستم تو روابط و رفتارام حتی بلد نیستم یه حال واحوال ساده بکنم یا کسایی که باحرفاشون ازارم میدنو جواب درست بدم سیاستم ندارم بخصوص باخانواده شوهرم اصلا چیکارکنم🥹🥲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کناره نگیر. خیلی هم قاطی نشو تا کم کم دستت بیاد و یاد بگیری. این چیزا تو تجربه به دست میاد. قرارم نیست همه مثل هم باشن عزیزم. 

دایره لغاتت هم میتونی با مطالعه و دیدن فیلم و دقت به ساختار جملات محاوره ایی بیشتر کنی. شایدم نیازی نداشته باشی و این فقط تصور خودت باشه. 

من تورو میفهمم 

بعلاوه اینکه با خودمم مدام درحال مبارزم 

گاهی از درونم احساس صعف میکنم تو لحظه 

یا بس خودو بیجهت خشک و نچسب میشم با ادمایی ک باهاشون راحتم .دوست ندارم برنجونمشون 

ی طوریم ک انگار بی حالو افسرده بودن برام راحت تره مدام سر میخورم سمتش 

از موقعیت سلامو احوالپرسی نباید فرار کرد 

ی راهکارشم اینه ک وقتی وارد ی جمع جدید شدی همه زورتو بزن مناسب تر رفتاری کنی 

چون آدمایی ک رفتار قبلا تورو میشناختن تغییرتو خیلی سخت میپذیرن.ولی آدمای جدید این طور نیستن راحت تر میتونی ی آدم دیگه بشی جلوشون 

اگه خوندی یه صلوات برای سلامتی کسی که همه جونمه بفرست💔💔الهی که خدا با عزیزات امتحانت نکنه💔
2738
خداکنه😓😓هیشکی حرفمو باور نداره میگن بچست سادست🥹🥹

خب پس معلومه سنت کمه 

بابا طبیعیه 

منم قبلا کلی بابتش حرص می‌خوردم الان میگم خاک تو سرم چقدر خنگ بودم برای چه چیزای مسخره‌ای غصه می‌خوردم😂

بیشتر تو جمع باشی درست میشه.

سعی کن نقاط قوت دیگه‌ت رو تقویت کنی که اعتماد به نفست بره بالا این جوری بقیه هم جذبت میشن

اول باید خودت خودت رو قبول داشته باشی⁦❤️⁩