2737
2739
عنوان

بچه جاریمو چن تا بوس کردم،گله کرده که صورت بچم خراب شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1627 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری ب جاریتون ندارم من بچه هام کوچیک بودند سریع دونه ریز می‌زدند خودم ک مادرشون بودم دست یا پاشون بوس نمیکردم ناراحت میشدم ب مادرشوهرمم گفتم دستش مادر بوس کنید صورتش بوس نکنید لطفاً ب هر کسی کلا میگفتم دستش بوس کنه بچه است ظریفند کلا خودمم همینطورم   اصلا صورت بچه بوس نمیکنم دستش مگر 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
2728

ببین صورت بچه خواهر من اگزما داره بوسش میکنی فوری قرمز میشه دونه میزنه

من خودم نمیزارم کسی دست به صورتش بزنه یا بوسش کنه شاید اونم همچین مشکلی داشته

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....

انقدر بدم میاد از اینایی ک بچه ندیده هستن😐 خو حالا بچت و بوس داد دیگ چی شد مگ

من تو زندگیت حکم ماه رو داشتم و تو زمین بودی ، من تو رو دوست داشتم و دورت میگشتم اما تو خورشید و دوست داشتی و دورش میگشتی:)ღ
2740

منم نمیذارم بچه ام رو بوس کنن اصل اینه اول اجازه بگیری

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)

خدایا کی بشه از تاپیک های عید دیدنی و مادر شوهرم دعوتم نکرد و اون ب جاریم اینو گفتو ب جاریم بیشتر عیدی دادنو اینااا از سایت خلاص بشه

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 
واقعا آدم میمونه چیکار کنه؛ بچه رو بوس میکنی اینو میگن بوسم نمیکنی میگه به بچه م توجه و محبت نکرد😒

ن میگن چش نداره بچع منو ببینه

من ی دختر عمو دارم با اجیم همسنن بوسش نکرد اجیم 

بعد رفته بود با زن داداشش غیب اجی منو کرده بود اونم دهن لق اومو خبر داد ک ارعه فاطمه میگه چرا شادی بچه منو بوس نکرد لابد خودش بچه دار نمیشه چشم نداره ببینخ بچه منو

زد سال بعدش اجیم حامله شد الان دوقلو ها ۷ سالشونه 

محبتت رو جور دیگه ابراز کن منم بچه م دنیا بیاد دوست ندارم بوسش کنن هزار جور ویروس و مریضی منتقل میشه

عمری دگر بباید بعد از فراق ما را                                    کاین عمر صرف کردیم اندر امیدواری 
2706