2733
2739
عنوان

بچه جاریمو چن تا بوس کردم،گله کرده که صورت بچم خراب شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1627 بازدید | 96 پست
چ خوب..پس منم از این ب بعد از مادر بچه اجازه میگیرم😍😍

ببین من چون خیلی این مسائل دور و برم بود و بچم بچه زمان کروناست خیلی برام این رفتار جاریم ارزشمند بود که هرررر کاری بخواد نسبت به بچم انجام بده با من هماهنگ میکنه

و تبدیل شده به یه آدم قابل اعتماد

کاربر خیلی قدیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش من این قسمتو نمیتونم باور کنم😅 البته اینم هست که شاید مادره حس میکنه اونا اونجوری که باید مس ...

نه خانوادم خیلی تمیزه بهداشت و رعایت میکنن مادرم بعضی وقتا میره اتاقشون تمیزه میکنه بهش میگه تو بچه کوچیک داری باید بشتر تمیز بهداشتی باشی عروسمو مارو دوست نداره همه اینو میدونن برای همن بچه رو نمیده میخواد ناراحتمون کنه فقط میخوره میخوابه اصلا کمک مادرم نمیکنه زبونشم خیلی بده بزرگ کوچیک حالیش نیست 

نه خانوادم خیلی تمیزه بهداشت و رعایت میکنن مادرم بعضی وقتا میره اتاقشون تمیزه میکنه بهش میگه تو بچه ...

من احتمالاتو برای بروز رفتار یه مادر گفتم

نه صرفا خانواده ی شما

کاربر خیلی قدیمی
2731

جاریت دوتا تاپیک پایین تر : 

بعضی ها چرا اینجورین جاریم امروز بچم رو گرفت هی بوس میکرد بچم ده ماهشه نمیدونه بچه کوچیک حساسه هنوز یه سالشم نشده 😂

بچه ها این کاربری دست دو نفر هست💛توجه کنید نی نی یار منو لایک و ریپلای کرد بهم گفت عزیزم لطف داری به من حالا من دیگه عضو هیت مدیره سایت و دست راست نی نی یار شب هستم دست از پا خطا کنید یه تگ میکنم بچه های بالا بیان خدمتتون😎🗿