2737
2739
چه عالی افرین ب مدیریتت

مرسی عزیزم سلامت باشی .

آسون بگیری آسون میگدره دنیا .این عید هم مث یک روز معمولیه فقط نباید تحت تاثیر جو قرار گرفت . و اصلا هم خودم رو با بقیه مقایسه نمیکنم 

در سکوت به تلاشت ادامه بده . بگذار موفقیت هایت به جای تو حرف بزنند...

دیگه اینقدر نمیشه ما ۱۵ تومان شیک ترین لباس ها هم خریدیم ۶ نفریم بزرگیم همه

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
20 میلیون جراحی بینی و33 میلیون پلی استیشن و10 میلیون ایمپلنت تو دوماه

ماهم وسایل خونه و کلی هزینه ایمپلنت دندان و کارای دیگه ی دندان و نمیدونم ژل صورت و ... خرج داشتیم که اونارو حساب نکردم

گاهی 

من هنوز حساب نکردم اما میدونم خیلی خرجم شد هم لباس هام گرون شد هم ۵ میلیون فقط پول رنگ و کراتین دادم و....میترسم بشینم حساب کنم الکی هم این ماه کلی پول رستوران دادیم حالم دیگه از عید بهم میخوره

2740

چطور این همه خرجتون شد؟ من پدرم بسیار اهل معاشرن و خونه بسیار پر فتو آمد هست باآجیل و مرغ و ماهی و گوشت و 6 نفر عید کلا هزینه خرید روی هم شد 20 میلیون. البته پدرم بزرگ فامیل و همیشه مهمون داریم. شما چطور انقد هزینتون شد 

مرسی عزیزم سلامت باشی . آسون بگیری آسون میگدره دنیا .این عید هم مث یک روز معمولیه فقط نباید تحت تاث ...

عزیزم من عادت دارم همه چیز برا بچه هام میخرم ک اگ جایی دیدن چشم و دل سیر رفتار کنن.

چون بچه هام شش ساله و دوساله اند.

اجیل گرفتم چندروزه براشون میارمند نوع شیرینی گرفتم تو خونه از همه چی سیراب بشن.

خیلی برامون مهمه تو مهمونی هول بازی در نیارن😁😅

2706