2733
2734
عنوان

خدای من...

55 بازدید | 10 پست

سلام خدای مهربونم دلم خیلی واست تنگ شده اخه خیلی ازت دور شدم...

خودت از دردام مشکلاتم خبر داری...کمکم کن امسال همونطوری باشه که میخوام...کمکم کن به آرزوهام برسم...فکر میکنم وقتش باشه یکم آرامشو تجربه کنم...‌🙂♥️

اگه دوست داشتین واسم یه صلوات بفرستید مرسی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
برای ادامه زندگی چاره ای جز قوی بودن ندارم...💙

اینو تجربش کردم که میگم عزیزم اگر بخوای به اجبار قوی باشی چون واقعی قوی نیستی یه جا کم میاری و خورد میشی باید از درون قوی بشی باید بتونی از دست بدی و بعد چند وقت باهاش کنار بیای و اون از دست دادنه تاثیری تو روند زندگیت نداشته باشه

برای........تو بنویس❤️
اینو تجربش کردم که میگم عزیزم اگر بخوای به اجبار قوی باشی چون واقعی قوی نیستی یه جا کم میاری و خورد ...

میدونی آخه من زندگی پیچیده ای دارم دیگه خسته شدم میخوام عوض شم ولی شرایطم سخته پس باید قوی باشم  اگه نباشم بازم همینی میشم که الان هستم

اینو تجربش کردم که میگم عزیزم اگر بخوای به اجبار قوی باشی چون واقعی قوی نیستی یه جا کم میاری و خورد ...

قسمت اخر متنتو درست متوجه نشدم ولی فکر کنم‌ منظورت اینه اگه چیزی از دست دادم بتونم باهاش کنار بیام اگه اینه من الان به این‌مرحله رسیدم...