2733
2739
عنوان

هر حاجتی دارید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 430 پست

شغل خوب با درامد خوب وبا ابرو برام همسرم

همین روزا یا امام رضا تو رو جون جوادت جوابم بده

لطفا همین جوری بنویس کنار اسمم

وحید

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
چشم  پیام تو کامل رو برگه می نویسم اسم کاربری تون جلوش

ممنون  

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

زیارتتون قبول  لطفا منو با اسم کاربریم بگید اقا شفام بده و حواسش کمکان به منو و زندیگ باشه مم ...

باشه تو برگه می نویسم می ندازم تو ضریح شما دعا کنید من دندون پزشکی قبول بشم اسمم حانیه است

2728
باشه تو برگه می نویسم می ندازم تو ضریح فقط اسمتم بگو

عزیزم پیام منو میخونی بالا چند بار گفتم

خدایا شکرت ک هدیه مونو بهمون دادی👶🙏😍۱۴۰۱/۱۲/۱۷ تو ولادت امام زمان بیبی چکم مثبت شد خدایا شکرت🙏😍🤰خدایا مواظب تو راهیمون پسرمون رضا کوچولو باش و کمک کن صحیح و سالم به دنیا بیاد و با دلخوش بغلش کنیم🙏😍👩‍🍼🧑‍🍼۱۴۰۱/۱۲/۲۰ آزمایشمم مثبت شد خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۱/۷ سنو تشکیل قلب انجام دادم وهمه چی خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۲/۶ سنو انتی انجام دادم نینی مون سالمه و صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۳/۲۲ سنو آنومالی انجام دادم و نینی مون سالمه و پسره💙🧸خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۶/۱۸سنو رشد انجام دادم حال و وزن پسرمون رضا خوب بودخدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۷/۲۲سنو انجام دادم و حال و وزن پسرمون رضا خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۸/۱۴زایمان کردم و پسرمون رضا با دلخوش و سلامت و به موقع به دنیا آمد👩‍🍼👨‍🍼خدایا شکرت شکرت شکرت❤🙏😍انشالله قسمت همه منتظرها آمین❤🙏😍

اسی پیشاپیش زیارت قبول💙

سلام ما رو هم ب آقا برسونی بگی تداعی میگف ی چای هم ما رو دعوت نمیکنین سلطان؟!😢

شادی دلی برا مامان زهرا و روشن شدن چشمای خودش و بابا قربون

ازدواج خوب برا شراره و ستاره

سلامتی ستاره

پاک شدن حسین

و معجزه برا تداعی؛)))

دعای همگیتونم قبول باشه دوستان💙

زندگی جاریست. .  
2738
مریم ۴۱ سالمه به نیت یه بخت خووب وخوشبختیم همی امسال توروخداحتمابنویس اسممووهمچنین خوشبختی خواهربراد ...

باشه تو برگه می نویسم می ندازم تو ضریح شما دعا کنید من دندون پزشکی قبول بشم اسمم حانیه است

اسی عزیزم ان شالله حاجت روا بشی سلام منو به آقا برسون التماس دعا دارم سلامتیم برگرده 😢

باشه تو برگه می نویسم می ندازم تو ضریح شما دعا کنید من دندون پزشکی قبول بشم اسمم حانیه است اسمتون؟

تو رو خدا و قرآن بنویس امام رضا قسمت میدم به هر کی که پیش خدا آبرو داره به هر چی که خدا آفریده به پهلوی شکسته فاطمه زهرا و ۳ بار ب جواد الائمه قسمت میدم انشالله پدرم و خانواده عشقم و همه ی مخالفین ازدواج من و عشقم همشون راضی شن و هیچ کدوم مخالفت اصلا نکنن و انشالله تو فروردین ۱۴۰۲ با عشقم عقد کنم تا هفته ی بعد عقد کنبم به خیرر و خوشبختی و خوشحالی و دل خوش و انشالله تا عید فطر با هم عروسی کنیم و حسابی عشقم خوشحال و خوشبختم و پولدار شیم من و عشقم کنار هم😭🙏 و از هم صاحب اولاد سالم و صالح و زیبا بشیم 😭🥺🙏 دو ،سه تا پسر و یه دختر 😭🙏🙏

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺

[QUOTE=280971473]باشه تو برگه می نویسم می ندازم تو ضریح  شما هم دعا کنید من دندون پزشکی قبول بشم حانیه ام&nbs ...[/QUOTE

انشاءالله ک قبول میشی خانم دکتر خوشگل

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚

اسی برات قرآن میخونم ان شالله خدا قبولش کنه شما قبول بشی تاپیک حاجت رواییت بزنی عزیزم

2706