2752
2734
عنوان

هر حاجتی دارید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 430 پست

تو رو خدا برای حفظ آبرو و رزق و روزی و سلامتی و زیبایی و محبوبیت و خوشبختی و آرامش من و عزیزانم خیییییلیییی ویژه دعا کن 😓🙏😭

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺

تو رو خدا خیلی دعام کن دبیری جغرافیا امسال ۱۴۰۲ قبول شم و استخدام رسمی آموزش و پرورش شم 🥺🙏😭

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺

زیارتتون قبول 

لطفا منو با اسم کاربریم بگید اقا شفام بده و حواسش کمکان به منو و زندیگ باشه

ممنون  

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
تو رو خدا تو رو قرآن امام زمان رو قسم بده به فاطمه زهرا و مادرش نرجس خاتون و به حرمت خون امام حسین و ...

الهی عزیزم باهم ارتباط ندارین که بدونی خسیس وبد دل  یا شکاک هست یا نیست؟؟؟  ان شاءالله به عشقت میرسی  وخوشحال وخوشبخت میشی

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
2706