2733
2734

عید اومدیم سمت خانواده شوهرم که دورن آزمون. خودشون تازه اسباب کشی کردن شوهرم گیر داده همه چی براشون بگیره و تا الان هم کلی خرج کرده واسه خونه جدید این در حالیه که اینا منو دق دادن موقع عقدم 

اینم بگم وضعشون بد نیست الان اصلا 

الان دیدم شوهرم به مادرش میگه عیدی فامیلاشون بده که میشه ۱ تومن! فکر کنین ما مستاجریم ۱ سال زندگی نداشتیم سخت بود کسی نبود کمکمون کنه ! حالا یه کم وضع شوهرم بهتر شده هی میخواد فردین بازی در بیاره. اعصابمو بهم‌ میریزه میدونم چیزیم بگم بحث میشه 

بهم بگین چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توام برو بیرون برا خودت خرج کن غذا آماده بگیر چیزی گفت بگو زنتم وظیفته 

۹۹/۹۹ درصد کامنت های بنده طنزه،خوشت نمیاد انگشتتو بذار پایین صفحه گوشی و بکشش بالا ..‌.😇

نمیتونی کاری کنی عزیزم 

سکوت کن تحمل کن تا زندگیت زهر نشه 

چون جدای از همسرت خانواده ی همسرت هم از این روش راضی هستن

زندگیتو جهنم میگنن

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2740
عیدی رو بده دیگه ۱تومن پوله ..چرا زهر مار میکنید واسه خودتون ..ببین هیچی نگو تا حرف بزنی متهم میشی ب ...

خب از طرف خودش با پول شوهرم! مگه رو گنج نشستیم ما

خب از طرف خودش با پول شوهرم! مگه رو گنج نشستیم ما

خودت داری میگی خرج میکنه مطمئن باش شوهرت نداشت نمی داد .سیاست داشته باش بگو خودم می خوام به بچه ها عید بدم با سیاست پول رو بگیر خودت به بچه ها بده .اول و آخر خرج رو میکنه پس به اسم خودت تمومش کن.

🤪
خودت داری میگی خرج میکنه مطمئن باش شوهرت نداشت نمی داد .سیاست داشته باش بگو خودم می خوام به بچه ها ع ...

فقط حرص میخورم از دستش میگه واسه خواهر زاده اش ۱۵ تومن هدیه بگیریم!!!! خدایی خب منم خرج میکنم ولی حقمه خب زنشم اونا چیکاره آن من خسیس نیستم ولی خب هر چیزی حدی داره ش

احساس میکنم میخوان بکنن ازش! در صورتی که وقتی تو سختی بودیم هیچ کاری نکردن برامون

واقعا زور داره میفهممت عزیزم، شوهر منم تا پول دستش نبود اموراتشو من میگذروندم منو میپرستید، بعد ازدواج منو خونه نشین کرد الان سر کار میره دیگه نمیدونه چه جوری بهشون برسه، بخدا اگه نداشتن دلم میسوخت حرف نمیزدم، مادرشوهرم خون شش تا پسرو تو شیشه کرده ، یکی از پسراش تصادف کرد هم دیه گرفت، هم از خونه های پسرش سهم گرفت، داشت می سوخت عروسش مهریه اشو گرفت، به اونم چشم داشت، تازه شوهرم داره، اصلا هم زندگیش پیشرفت نمیکنه چون هم خسیسه هم کلی آه هست پشت اون پولها۔

فقط حرص میخورم از دستش میگه واسه خواهر زاده اش ۱۵ تومن هدیه بگیریم!!!! خدایی خب منم خرج میکنم ولی حق ...

می دونم زور داره ولی نمی تونی فعلا کاری کنی  درکت میکنم بگو باشه میگیریم ولی همیشه خودت پیش قدم بشو برای خرج کردن بزار بسپاره بهت مثلا بگو دوست دارم خودم عیدی بدم به بچه ها یا برای خواهر زاده ات دوست دارم خودم فلان چیز رو بخرم میدونم دوست داره به دردش می خوره یا فلان چیز بگیرم برای خانواده ات و.. بزار احساس کنه که تو هم مثل خودش فکر میکنی بعد کم کم با سیاست کمش کن 

🤪
می دونم زور داره ولی نمی تونی فعلا کاری کنی  درکت میکنم بگو باشه میگیریم ولی همیشه خودت پیش قدم ...

چقد بدم میاد از این کارا 

خواهرش انقد خسیسه حاضر نیست دو قرون خرج کنه واسه خانوادش این پسر وسطیه همش خودشو مسئول میدونه

چقد بدم میاد از این کارا  خواهرش انقد خسیسه حاضر نیست دو قرون خرج کنه واسه خانوادش این پسر وسط ...

بله متاسفانه بعضی ها اینطوری هستن مجبوری خودت دست بکار بشی دیگه نمی خوای که خدای نکرده جدا بشی .می خوای زندگی کنی باید زندگیت بگیری تو دست .عزیزم ۲۰ سال ازدواج کردم اوایل ازدواج همه اینطوری هستن فقط باید سیاست داشته باشی هیچ وقت اسم خانوادشو نیار جلوش 

🤪
2706