2737
2739

ذات کثیف 

نابالغ بودن

بلاتکلیف بودن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای کاش این تاپیک هارو نزنیم... 

منی که خیانت دیدم واقعا اذیت میشم😔

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2731

از نظر ما اونا بدلین از نظر مردا اونا طلان ماها بدل 😐😐😐

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
2740

داری میگی طلا؟ انتظار داری ارزش طلا رو بدونن؟ ادما بخاطر اینکه بقیه راحت تر بدست میان میرن 

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم ک تو در عرش کبریای خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری❤ کاربر قبلی مارمولک جلو کنتورم😁
چون اون راحت تر به خواسته هاش اوکی میده

من یه پسری دو ماه پیش باهام بود دستشم نگرفتم حتی نذاشتم انگشتش بهم بخوره اونم مشکلی نداشت اما الان فهمیدم وقتی با من بودع دوست دختر داشته و‌۷ ساله باهم هستن

من یه پسری دو ماه پیش باهام بود دستشم نگرفتم حتی نذاشتم انگشتش بهم بخوره اونم مشکلی نداشت اما الان ف ...

آب نمک زیاد جمع میکنن خلاصه. 

تو که نیمکت ذخیره نیستی جیگر؟

هر چی داری ازش بپاک باز بهت زنگ نزنه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

شاید ی عقده ی کمبود ماها که توزندگی دیگران نیستیم ببینیم چی به سرشون میاد روزگارچطوری لهشون کرده.

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
2706