2703
2553

ذات کثیف 

نابالغ بودن

بلاتکلیف بودن

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای کاش این تاپیک هارو نزنیم... 

منی که خیانت دیدم واقعا اذیت میشم😔

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2456

از نظر ما اونا بدلین از نظر مردا اونا طلان ماها بدل 😐😐😐

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
2714

داری میگی طلا؟ انتظار داری ارزش طلا رو بدونن؟ ادما بخاطر اینکه بقیه راحت تر بدست میان میرن 

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم ک تو در عرش کبریای خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری❤ کاربر قبلی مارمولک جلو کنتورم😁
چون اون راحت تر به خواسته هاش اوکی میده

من یه پسری دو ماه پیش باهام بود دستشم نگرفتم حتی نذاشتم انگشتش بهم بخوره اونم مشکلی نداشت اما الان فهمیدم وقتی با من بودع دوست دختر داشته و‌۷ ساله باهم هستن

من یه پسری دو ماه پیش باهام بود دستشم نگرفتم حتی نذاشتم انگشتش بهم بخوره اونم مشکلی نداشت اما الان ف ...

آب نمک زیاد جمع میکنن خلاصه. 

تو که نیمکت ذخیره نیستی جیگر؟

هر چی داری ازش بپاک باز بهت زنگ نزنه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

شاید ی عقده ی کمبود ماها که توزندگی دیگران نیستیم ببینیم چی به سرشون میاد روزگارچطوری لهشون کرده.

پروردگارا جایی که من ایستادم راهی نیست توبرایم راه بگشا هرکسی امضامو خوندبادل پاکش برام دعا کنه واقعا محتاجم دارم روزای سختی رو میگذرونم😔
2706