2737
2739

🌹﷽🌹

🌱سلام بر تو ای مولایی که آرزوی آمدنت بهترین آرزوهاست و آرزومندان و منتظرانت، برترین مردم تاریخ...💗

حتماً شما هم به خاطر نزدیک شدن لحظه های اول بهار، خیلی التماس دعا شنیدید! کسانی که موقع خداحافظی می گویند : «یادت نره! لحظه ی سال تحویل،منو دعا کن!» احتمالاً تعدادشان کمتر از 20-30 نفر هم نیست! شاید شما هم خیلی دلتان بخواد اولین دعا، خواستن یکی از حاجاتتان باشه؛ اما پیشنهاد ما به شما این هست که اولویت نه فقط خودتان و التماس دعا گفته ها، بلکه همه ی مردم کره ی زمین را اولویت اول قرار بدید. نه همه ی مردم بلکه همه ی موجودات. 

نمی شه؟!

چرا شدنی است...

چه طور؟ 

ما با دعا برای فرج ولی نعمت و مولایمان

لطف بی نهایتی به همه ی مردم در سراسر دنیا کرده ایم...

به همه ی نیازمندان؛ ستم دیدگان؛ گرفتاران؛ بیماران؛ کودکان معصوم ؛ بی سر پناهان؛  غم دیدگان؛ جنگ زدگان؛

تمام انسان ها؛ وهمه ی موجودات؛...

🌹🌈🪴☘️نوروزتـــان مبـــارک🌈🌹🪴☘️ 

ان شاءالله زیر سایه ی ولی نعمت و با دعا و عنایت ایشان

بهترین سال رو پیش رو داشته باشید.😘🥰♥

رأس دعای معهود 

پــــــــویش دعای فرج

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

رأس ساعت معهود 

خواندن دعای فرج 

فراموش نشه😍🥰

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا ایها العزیز مسنا و اهلنا الضر.... 

مولایم التماس دعا برای تک تک ما

لحظه سال تحویل... 

_هدایت می شود به نور قرآن مجید.

- نزد اصحاب اعراف معروف می گردد.

- به ثواب طلب علم نائل می شود ان شاء الله.

- از عقوبت های اخروی ان شاء الله در امان می ماند.

- در هنگام مرگ به او مژده می رسد و با او به نرمی رفتار می شود.

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

_این دعای برای فرج، اجابت دعوت خدا و رسول صلی الله علیه و آله است.

- با امیرالمومنین علیه السلام محشور و در درجه آن حضرت خواهد بود.

- محبوب ترین افراد نزد خداوند می گردد.

- عزیزترین و گرامی ترین افراد نزد پیامبر صلی الله علیه و آله می شود.

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
2738

دعا کننده برای فرج حضرت مشمول برکات زیادی میشود از جمله : 

- اطاعت از امر مولایش کرده است، که فرموده‌اند: و بسیار دعا کنید برای تعجیل فرج که فرج شما در آن است.

-  دعای فرج سبب زیاد شدن نعمت ها می شود.

- دعای فرج اظهار محبت قلبی است.

- نشانه انتظار است.

- زنده کردن امر ائمه اطهار علیهم السلام است.

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

_ان شاء الله از اهل بهشت خواهد بود.

- دعای پیامبر صلی الله علیه و آله شامل حالش می گردد.

-کردارهای بد او به کردارهای خوب تبدیل می شود.

- خداوند در عبادت او را تایید فرمایید

- ان شاء الله با این دعا عقوبت از اهل زمین دور می شود.

- ثواب کمک به مظلوم را دارد.

- ثواب احترام به بزرگتر و تواضع نسبت به او را دارد.

- مایه ناراحتی شیطان لعین است.

- اداء قسمتی از حقوق آن حضرت است (که اداء حق هر صاحب حقی واجب ترین امور است.)

- تعظیم خداوند و دین خداوند است.

- حضرت صاحب الزمان علیه السلام در حق دعا کننده دعا می کند.

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

- شفاعت آن حضرت در قیامت شامل حال او می شود.

- شفاعت پیامبر ان شاء الله شامل حال او می شود.

- این دعا امتثال امر الهی و طلب فضل و عنایت اوست.

- مایه استجابت دعا می شود.

- اداء اجر رسالت است.

2706