2737
2734

فردا عروسی داداشمه یهویی دندون درد شدید گرفتم 

دوتا ژلوفن و یه خشک کننده و یه استامینوفن خوردم 

نصف اسپری لیدوکایین خالی کردم دهنم بی حس شده دردش یه درصد هم بهتر نشد 

دارم میمیرم از درد💔😭😭😭😭😭

عروسی به کنار دندون پزشک نیست فردا من تا ۳ روز دیگه چجوری صب کنم 

لامصب خواب بودن از خواب پریدم با دردش از ساعت ۱۲ تاحالا😭

.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برو اوژانس یا شماره تماس ی متخصص دندون رو بگیر ببین باید چیکار کنی چون معلومه ب اعصب رسیده ک تورو از خاب بیدار میکنه

کاش افرادی ک ادعای عاقل بودنو عقل کلی میکنن از پس درک مسائل خیلی ساده و کودکانه امثال من برمیان بجا مسخره کردن راهکار بدن بحث ناراحت شدنش ب کنار واس شان خودشون بده ک ادعای دانایی میکنن و هیچی نمیدونن در باره درک کردن انگار ماها دوس داریم فق درک بشیم ن ک درک کنیم! دراخر درد ما از توقعات بزرگ نیس درد ما از براورده نشدنه حداقل ترین نیازامونه در ضمن لطفا شعار ندیم و حرف پیجای زرد و دو زاری اینستارو اینجا تکرار نکنیم وقتی هیچ بویی از مشکلات بقیه نبردیم:)

میگن چوب دارچین یکم بجو روش نگهدار 

شاید تاثیر کنه

اگه بی دلیل لایکتون کردم یعنی یا براتون صلوات فرستادم یا دعاتون کردم😊                                                              التماس دعای فرج اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ❤️
2740

منم با سوزش معده بیدار شدم اه

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
برو اوژانس یا شماره تماس ی متخصص دندون رو بگیر ببین باید چیکار کنی چون معلومه ب اعصب رسیده ک تورو از ...

اره از خستگی غش کرده بودم ولی یهو دردش خوابو از سرم پروند

.
2706