2737
2734

فردا عروسی داداشمه یهویی دندون درد شدید گرفتم 

دوتا ژلوفن و یه خشک کننده و یه استامینوفن خوردم 

نصف اسپری لیدوکایین خالی کردم دهنم بی حس شده دردش یه درصد هم بهتر نشد 

دارم میمیرم از درد💔😭😭😭😭😭

عروسی به کنار دندون پزشک نیست فردا من تا ۳ روز دیگه چجوری صب کنم 

لامصب خواب بودن از خواب پریدم با دردش از ساعت ۱۲ تاحالا😭

.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

برو اوژانس یا شماره تماس ی متخصص دندون رو بگیر ببین باید چیکار کنی چون معلومه ب اعصب رسیده ک تورو از خاب بیدار میکنه

کاش افرادی ک ادعای عاقل بودنو عقل کلی میکنن از پس درک مسائل خیلی ساده و کودکانه امثال من برمیان بجا مسخره کردن راهکار بدن بحث ناراحت شدنش ب کنار واس شان خودشون بده ک ادعای دانایی میکنن و هیچی نمیدونن در باره درک کردن انگار ماها دوس داریم فق درک بشیم ن ک درک کنیم! دراخر درد ما از توقعات بزرگ نیس درد ما از براورده نشدنه حداقل ترین نیازامونه در ضمن لطفا شعار ندیم و حرف پیجای زرد و دو زاری اینستارو اینجا تکرار نکنیم وقتی هیچ بویی از مشکلات بقیه نبردیم:)

میگن چوب دارچین یکم بجو روش نگهدار 

شاید تاثیر کنه

اگه بی دلیل لایکتون کردم یعنی یا براتون صلوات فرستادم یا دعاتون کردم😊                                                              التماس دعای فرج اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ❤️
2738

منم با سوزش معده بیدار شدم اه

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
برو اوژانس یا شماره تماس ی متخصص دندون رو بگیر ببین باید چیکار کنی چون معلومه ب اعصب رسیده ک تورو از ...

اره از خستگی غش کرده بودم ولی یهو دردش خوابو از سرم پروند

.
2706