2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم ی مادر بدبخت ک باید بچه رو پاش تکون بده و شوهرم عین خیالش نباشه

عزیزم میدونم یکم دلت گرفته وظیفت سخته دیگه

یه وقتا ادم خسته میشه 

الانم دم عیده همه دوییدن تا جایی که نفس دارن

منم شوهرم دیروز بعد از ۱ ماه سفر کاری اومد خونه خسته و کوفته الان بیچاره خونه پدرشوهرمه درحال دعوا

فقط یه صبح تا شب پیش هم بودیم

هممون مشکل داریم تو زندگیامون من دلم یه ذره شده واسش ولی خیلی سنگ میندازن جلو پامون…

هوووف دلم گرفت باز😂😂

2731
هعی چ بگم

غم تمومی نداره مامان خوشگللللللل

خسته نباشی واسه نی نی کوچولو زحمت میکشی

امیدوارم منم یکی ازینا گیرم بیاد

البته من فکر میکنم مثل شما مامان خوبی نشم😢😂

از اول اینطوری بودید؟ من خیلی نازک نارنجی ام و ناراحت میشم زود ، البته از کسایی که برام خیلی عزیزن و ...

نه از اول نبودم چون کلا از ۱۰ سالگی مشکلات خانوادگیم شدید شد و اون موقع بلد نبودم چجوری باشم و کلا یه جایی دیگه متوجه شدم بدونه هیچ مشکل جسمی، دارم از دست میرم و اونجا بود که فهمیدم دیگه واقعا باید از ریشه درستش کنم 

نه از اول نبودم چون کلا از ۱۰ سالگی مشکلات خانوادگیم شدید شد و اون موقع بلد نبودم چجوری باشم و کلا ی ...

منم قرص افسردگی میخورم اونم دوز بالا و واقعا خسته ام از این وضع ، دلم میخواد با همه قطع رابطه کنم 

ممنونم عزیزم دوست دارم شادباشم همیشه ولی خیلی وقتانمیتونم متاسفانه

شادی از بیرون بدست نمیاد باید از درونه خودت شروع کنی اما در هر حال مهم نیست حتی اگه گاهی نتونستی یقه خودتو نگیر اون لحظه دیگه گذشته وقتی متوجه شدی عمدا و آگاهانه سریع برو رو یه کانال دیگه،اوایل باید عمدا و آگاهانه باشه اما کم کم دیگه میشه ناخوداگاه

غم تمومی نداره مامان خوشگللللللل خسته نباشی واسه نی نی کوچولو زحمت میکشی امیدوارم منم یکی ازینا گی ...

اتفاقا مامی خوبی میشیسی😍😍من برم بخابم تا نی  نی‌م بیدازنشدههه شبخوش

خب‌که‌چی😐
منم قرص افسردگی میخورم اونم دوز بالا و واقعا خسته ام از این وضع ، دلم میخواد با همه قطع رابطه کنم&nb ...

اونم مهم نیست،از قرصات متنفر نباش،بلکه حتی بخاطرشون شکرگزاری هم بکن البته شکرگزاری با ریشه احساسی عشق نه نفرت یا ترس،میدونی منم یه زمانی روزی ۱۷ تا قرص می‌خوردم، یعنی حدود یکسال بعد تولد پسرم تا ۱۲ سال بعدش هم میخوردم، اما اینم مهم نیست

اونم مهم نیست،از قرصات متنفر نباش،بلکه حتی بخاطرشون شکرگزاری هم بکن البته شکرگزاری با ریشه احساسی عش ...

افسردگیم رو چیز خیلی حادی نمیبینم، سعی میکنم مثل سرماخوردگی ببینمش، ولی جوری هستم که دلم میخواد به جز خانوادم با هیچکس در ارتباط نباشم 

شاید هم حق دارم چارسالگی بابام فوت شد چندین بار بهم تعرض شده و زندگی بدی داشتم

ممنون عزیزم از انرژی مثبتی که بهم دادی

اگر یک روزی خواستی از زیربنا شروع کنی به تغییر انرژی و اگه یه روز به جایی رسیدی که دیدی دیگه نمیتونی و خودت تصمیم گرفتی که همه چیز رو تغییر بدی من در خدمتتم برای اینکه بهت کمک کنم اون روز بهم پیام بده تو همین نی نی سایت دوست قشنگم،امیدوارم همیشه در آرامش،شادی، سلامتی و ثروت زندگی کنی