2733
2734

[QUOTE=280722388]اگر یک روزی خواستی از زیربنا شروع کنی به تغییر انرژی و اگه یه روز به جایی رسیدی که دیدی دیگه نمیتونی ...[/QUOT

خوش حال میشم بتونم ازتجربیاتتون استفاده کنم

ممنون میشم درخواست دوستیمو قبول کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای چی دلت تنگ شد؟

شوهرم بعد یک ماه اومد خونه سفر کاری بود با برادرشوهرم

فقط یه صبح تا شب دیدمش

الانم رفته خونه باباش پی دعوا خیلی دلم واسش تنگ شده😢

خیلی میخوان زندگیمونو خراب کنن

من اهمیت نمیدم و بعد این همه زندگی اولین باره دعوا به این شدت

و من از این بابت شکرگزارم ولی دلم واسه شوهرم تنگ شده نمیدونم کی میاد خونه

پشت گوشی صداش خیلی ناراحت بود ولی سعی میکرد نشون نده

افسردگیم رو چیز خیلی حادی نمیبینم، سعی میکنم مثل سرماخوردگی ببینمش، ولی جوری هستم که دلم میخواد به ج ...

منم اگه زندگیمو بگم مغزت سوت میکشه اما اینا هم اصلا مهم نیست،شما هم مثل اون دوستی که الان گفتم بهشون، اگه یه روز واقعا تصمیم گرفتی زندگی جدیدی رو شروع کنی و البته اگه واقعا این تصمیم رو داری من در خدمتتم،میتونم استادی رو بهت معرفی کنم که کلا هه چی برات عوض میشه، اگه یه روز دیدی دیگه نمیتونی و راهی نداری تو همین نی نی سایت بهم پیام بده کمکت میکنم،یه روزی یه آدمی دست منو گرفت وظیفه منه که منم بتونم این مسیر رو ادامه بدم 

2731
[QUOTE=280722388]اگر یک روزی خواستی از زیربنا شروع کنی به تغییر انرژی و اگه یه روز به جایی رسیدی که ...

چشم در خواست دوستتون رو قبول میکنم اما من فقط میتونم معرفیتون کنم به یه استاد،چون من در مقامه استادی نیستم ولی مطمینم با قدم گذاشتن به این راه اگه خودتون واقعا بخواین زندگیتون کلا عوض میشه

شوهرم بعد یک ماه اومد خونه سفر کاری بود با برادرشوهرم فقط یه صبح تا شب دیدمش الانم رفته خونه باباش ...

هیچ چیز بی علت اتفاق نمیوفته دوست خوبم،افکارت رو بردار از موضوعاتی که دوست نداری و بزار روی موضوعاتی که دوست داری،انرژی که از بین نمیره فقط میتونی تبدیلش کنی،هر تضادی که توش میوفتی طلاست فقط آدم باید یاد بگیره توش گیر نکنه و همیشه یادت باشه حتی توی اتفاقاته به ظاهر از نظر ما بد، احساسمون خوب باشه چون که احساس خوب = اتفاقات خوب 

2740
ماشالله به شما خودمم ۳۲ سالمه فرقی با سنی که حدس زدین زیاد نداره 😂😂 شوخی میکنم منم دلم جوونه 😁& ...

سلام عزیزم، امروز تو یه تاپیکی بودی منم مثل این دوسال بیشتر وقتا خواننده ی خاموش بودم، دیدم با یه بنده خدایی داری حرف میزنی، فوضولی نبودا 😀داشتم میخوندم حرفاتونو، که اخرش گفتی تو تاپیکام ماجرای ازدواج خودتو همسرتو نوشتی، منم بیکار بودم امروز رفتم خوندم، چنان غرق شده بودما🤦‍♀️😀، روان و خیلی خوانا نوشته بودی واقعا انگار خودم اونجا بودم (به جز اون مثبت ۱۸😎) گفتم حیفه چیزی نگم، افرین هم خودت تو زندگی کم نیاوردی هم همسرت، دعوا و اختلاف هست ولی چه خوبه که از دوست داشتن هم دست نکشیدید، امیدوارم همیشه همینطور عاشق بمونید، هردو هم سلامت باشیدو سال خیلی خوبی داشته باشید، فکر نکنم بشه عکستو ببینم چون شاید من انلاین باشم تو نباشی یا برعکس، ببخشید طولانی شد 😘🌹🫂

رزمی کار 💪مربی و داور

سلام آجی گلم. فدات بشم. 

خیلییی تاپیکات خوبه. 

من خودم خیلی مستقلم دختره مستقلی هستم   میخام بگم. ‌اذر هم بدنیا اومدم.   

خاستم بپرسم شوهرت برات چکارایی میکنه. چجوری ابراز علاقه میکنه میخاستم یافتم ببینم ک عکست برام نمیاد درخاست دوستی دادم قبول کنی عکسمو بهت میدم   خیلی انگیزه دادی بهم

من خودم همیشه شعارم اینه به مردی وابسته نشو 

نباید زن ترس از دست دادن مردشو بکنه   نباید بترسه   

باید قوی و مستقل باشه.  

دوست دارم وقتی کار گیرم اومد  برم سفر خانوادم کاریم ندارن     خیلی دوست دارم.   

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 

شوهرت تو چت هواتو داره؟ 

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 

هستی؟

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....