2733
2739

سلام بچه ها از اونجایی که بامداد خمار نمیتونه تاپیک لاغریش رو ادامه بده این تاپیک رو به درخواست دوستان زدم که رژیمشون رو ادامه بدن،اینجا یه دوره همی دوستانه هست تا به بچه هایی که انگیزه میخوان واسه لاغری کمکی کرده باشیم❤️💜💛🧡💚💙💝

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام به روی ماهت عزیزم😘چطوری؟

سلام به جیگر خودم 

خوبمممم تو خوبی؟؟ گروه زدی خوشحال شدم باز میتونیم کلی حرف بزنیم باهم 😍😍دل تنگیم نمیکشم😉

😁باز میریمممم ب سوی هدف خوشگللل😍😍😍😍
سلام به جیگر خودم  خوبمممم تو خوبی؟؟ گروه زدی خوشحال شدم باز میتونیم کلی حرف بزنیم باهم 😍😍دل ...

🥰🥰🥰اره عشقم با اینکه خیلی زورم میومد ولی دلم نیومد گروه از هم بپاشه😘😘😘بچه ها عادت کردن به هم

2738

بچه ها من همیشه خاموش گروه رو دنبال میکردم

از سه ماه پیش کالری شماری میکنم کلا ۴ کیلو کم کردم

این هفته هم جای این که کم کنم زیاد کردم نیم کیلو 

استپ کردم فکر کنم 

چیکار باید بکنم

سلام چرا یعنی نمیاد سایت دیگه 

چرا عزیزم بهمون سر میزنن ولی مشغله کاری نمیذاره کامل همراهمون باشن😊😊

سلام سلام دوستای خوشگلم امیدوارم به زودی به وزن هدفتون برسید 😘♥️♥️♥️♥️ بامداد خمار عاشقتونه#  

ممنونم سایه جون 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

@سلام_sars   کجایی رقیب بیا

💜زیر گروه بنفش💜وزن شروع ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۷۲ کیلو🥺شروعی دوباره از ۱۴۰۲/۶/۹ با وزن۷۱/۸💜قد:۱۶۸💜هدف اول:۷۰🔒هدف دوم:۶۷🔒 هدف سوم:۶۲🔒هدف چهارم : ۶۰🔒هدف پنجم :۵۸🔒هدف نهایی :۵۶🔒😍😍عضو گروه مانکن های زیبا💃🏻❤️
2706