2737
2734
من لیزر درمانی برای درد زانوم انجام دادم دردم خیلی کم شده ولی خودم اومدم کم کاری کردم جلسه های ک واس ...

الان چن وقت از درمانتون میگذره؟از چن نفر شنیدم ک لیزردرمانی انجام دادن 

الان چن وقت از درمانتون میگذره؟از چن نفر شنیدم ک لیزردرمانی انجام دادن 

من پارسال برج 8رفتم واسه درمان. منم وقتی میخواسم برم از چند نفر پرسیدم بعضیا میگفتن جواب گرفتن بعضیا هم میگفتن بی فایده بود.

اگه خواسی انجام بدی برو پیش ی دکتر کار بلد که وقت و هزینه ای که گذاشتی هدر نره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پارسال برج 8رفتم واسه درمان. منم وقتی میخواسم برم از چند نفر پرسیدم بعضیا میگفتن جواب گرفتن بعضیا ...

ممنونم عزیزم .ی دکتر بهم معرفی کردن ک برم پیشش خیلی هم ازش تعریف کردن ولی میترسم جواب نگیرم 

شما پیش کدوم دکتر رفتین 

ممنونم عزیزم .ی دکتر بهم معرفی کردن ک برم پیشش خیلی هم ازش تعریف کردن ولی میترسم جواب نگیرم  ش ...

من رفتم پیش دکتر اسکویی. این دکتری که من رفتم پیشش مشاوره رایگان هم دارن دکتر باخدایی هم هست میخوای ی سر برو پیشش ازش مشاوره بگیر اگه جواب نده این روش برای زانوت حتمکا بهت میگه اینجور ک فقط پول براش مهم باشه 

2731
من رفتم پیش دکتر اسکویی. این دکتری که من رفتم پیشش مشاوره رایگان هم دارن دکتر باخدایی هم هست میخوای ...

باشه مرسی اگه شماره یا ادرسی ازش بهم بدی ممنون میشم ی سر هم میرم اونجا ببینم چی میگن دیگه کلافه شدم از درد زانو 

باران جان من مادرم آرتروز زانو داره برای درمانش بردم پیش دکتر محمد علی قاسمی خداروشکر با داروها و آمپولایی که تو چندین جلسه به زانوش تزریق کرد کاملاً دردش خوب شده. اینم آدرس مطبش شیراز، خیابان قصر دشت، نبش کوچه 78، روبروی قنادی کامران

2738
باران جان من مادرم آرتروز زانو داره برای درمانش بردم پیش دکتر محمد علی قاسمی خداروشکر با داروها و آم ...

دکتر محمدعلی قاسمی یه سایت هم داره که کلی مطالب علمی و تخصصی داخلش گذاشته 

براتون میزارم برای اون دوستانی که شاید براشون رفتن به شیراز سخت باشه و مسیر دور

https://doctor-ghasemi.com/

سلام برا زانو درد بجز ویتامین و کلسیم و غیره قرص مولکسیکام ضد التهاب ضد درد...بمن یکی گف اهمیت ندادم بعد چندین آزمایش و عکس...طرف گف مگه نخوردی از این قرص گفتم نه یکی داد خوردم مجزه کرد

من 29 سالمه و بعد از زایمانم به شدت به زانودرد مبتلا شدم که رفتم پیش دکتر ارتوپد و با تزریق ژل یه نوبت این درد واقعا خوب شد. ژل هیالورونیک اسید زدن که واقعا برای من نتیجه داشت. دکترم کاوه قرنی زاده بود که مطب ش سمت زعفرانیه است. 

2706