2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه زانو درد پای مرغ رو بذار قشنگ بجوشه هر چه قدر بیشتر بجوشه بهتره تازمانیکی کش بیاد وبعد ابشو بخور عالیه امتحان کن
خدا جونم شکرت که منم مامان شدم .خدای مهربونم به همه ی منتظرا نی نی بده و مواظب نی نی ام باش شکررررررت.👶❤❤❤💚💜
عزیزم من استئوآرتیریت دارم، استفاده از توالت فرنگی معجزه کرد ، رانندگی هم خیلی اذیتم میکنه که تا مجبور نشم دیگه نمیکنم پله رو هم تا جایی که میتونی حذف کن ورزش های درجا هم اصلا انجام نده ، روغن کنجد مصرف کن
2738
بچه ها من 28 سالمه الان 8 ماهه آرتروز زانو دارم خونم طبقه دو و پله داره خیلی درد دارم شبا مخصوصا ولی هیچ مسکنی استفاده نمیکنم واسه اینکه اگه درد نداشته باشم به زانوهام فشار میارم
خدایا به حق شش ماهه ی کربلا نی نی منم صحیح و سالم بیاد بغلم و چراغ دل همه ی منتظرا رو روشن کن و دامنشون و سبز کن...الهی آمیییین
قرص کلسیم و غضروف ساز و راه رفتن توی آب هم انجام میدم کاش یه راهی بود که درمان میشد کاااااش
خدایا به حق شش ماهه ی کربلا نی نی منم صحیح و سالم بیاد بغلم و چراغ دل همه ی منتظرا رو روشن کن و دامنشون و سبز کن...الهی آمیییین
هنوز بچه ندارم نمیدونم چیکار کنم راه درمانی اگه دارین بگین مسکن نهه فقط درمان
2706