2737
2739
عنوان

درد زایمان

421 بازدید | 41 پست

سلام حالتون خوبه؟امروز روزه زایمانه بر اساس تاریخه سونو و دکتر.ولی فعلا هیچ دردی ندارم میخام روغن کرچک بخورم بنظرتون تاثیری داره یان؟؟واینکه لطفا بگین چقد بخورم؟؟تورو خدا راهنماییم کنید میخام زود بدنیا بیاد راحت شم🤲😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیشه فروردین بدنیا بیاد؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2728

من اطلاعاتی در این زمینه ندارم

فقط اومدم بگم چقدر خوب بودید که خدا میخواد واسه سال جدید بهتون عبدی بده 🥺

ذوق کردم براتون 🫂

ان شالله همه چیز به خوبی پیش بره

دختره؟؟

مشاور طب سنتی  
2738
من اطلاعاتی در این زمینه ندارم فقط اومدم بگم چقدر خوب بودید که خدا میخواد واسه سال جدید بهتون عبدی ...

اره عزیزم دختره.قربونت برم لطف خداس ک شامل حاله هممون میشه انشالا بحق فاطمه ی زهرا دامان همه سبز شه هر کی هر خاسته ای داره بر اورده بشه

عیب نداره وقت داری نگفت تا چندم وقت داری؟

ن همون تاریخه خودمو گفته.دکتره خودم کرجه خودم الان اومدم زنجان میخام اینجا زایمان کنم امروز دردم بگیره ک هیچ اگه هم نگرفت میرم بیمارستان حداقل ی معاینه بشم ببینم چ میگن واینکه خدا چ بخاد توکل بر خدا

2706