2733
2739

من هشت هفته و دوروزمه سه چهار روز پیش رفتم سونو صدای قلبشو شنیدم بعد هرروزگلاب به روتون  صبح زرداب بالامیاوردم بعد دیروز غروب  قرص اندانسترون که براتهوعه خوردم بعد امروز صبح تا غروب همش حس تهوع داشتم اما بالانیاوردم 

الان نگران باشم؟اخه میگن علایم قطع بشه یعنی برا بچه اتفاقی افتاده تو اینترنت خوندم

استرس گرفتم

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

نه بابا

هیچی نشده خیالت راحت

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مطمینی؟نمیخام باز برم سونو قلب میگم ضرر داره

آره مطمئنم

احتمال زیاد باز برمیگرده تهوعت

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2740
اره بابا یه دلیل تهوع صبحگاهی گرسنه بودنه شاید شام اوکی بود سیر بودی

شام قرمه بود شاید سنگین بوده بقول شما 

باشه مرسی عزیزم خیالم راحت شد

آره مطمئنم احتمال زیاد باز برمیگرده تهوعت

اره برمیگرده احتمالا 

امروز چون حالم بدنشد یکم استرس گرفتم

شام قرمه بود شاید سنگین بوده بقول شما  باشه مرسی عزیزم خیالم راحت شد

نوش جان هفته های اول سعی کن جعفری نخوری خوب نیست تو قرمه هم جعفری هستجعفری و پیاز و اب هویج و جیگر و باقلا و عسل

نوش جان هفته های اول سعی کن جعفری نخوری خوب نیست تو قرمه هم جعفری هستجعفری و پیاز و اب هویج و جیگر و ...

باشه عزیزم ممنون