2737
2739

سلام خوشگلا من یه سال و نیم قبلا اقدام بودم اما نمیشد 

اضافه وزن هم داشتم دکتر میرفتمم دکترم میگفت مشکلی نداری فقط وزنت رو بیار پایین نمیتونم سرخود برات دارو تجویز کنم 

بعد فهمیدم شوهرمم یکم کم تحرکی اسپرم داره 

از مهر ماه جلوگیری کردم و رژیم گرفتم سی کیلو کم کردم 

این ماه گفتم یه ازمایش کل و سونو بدم ببینم بدنم چیزی کم نداشته باشه و دوباره برم اقدام(البته ناگفته نمونه که حدود ده کیلو بازم اضافه وزن دارم🥲)

ازمایش کلم خوب بود سونو گرافی هم که رفتم توی روز دوازده سیکلم دوتا فولی19 و 21 سمت چپ داشتم و چند تا هفت میلی تو هر دو تخمدان

عکسش رو فرستادم دکترم گفت عالیه اقدام کن 

ازمایش اسپرم شوهرم رو که فرستادم گفت تحرکش کمه بگو بره دکتر بازم دارو مصرف کنه 

شوهرم خرداد ماه این ازمایش رو داد و فقط دوماه دارو خورد دیگه ادامه نداد

قراره بعد عید بره دکتر 

حالا سوال من اینه ایا کسی بوده که سوهرش کم تحرکی داشته باشه اما به خاطر فولی خوبش بگیره🥴

البته چندان هم میل ندارم الان بگیره ها دوست دارم اردیبهشت بگیره که اون ده تا اضافه وزنمم بره 

اما از روند فرسوده اقدام بدم میاد🥲😑 اینکه هی امیدوار باشی بعد پریودی بیاد اوففففف

من ک ۵ سال شد نشدم☹️🎈

شوهرت کم تحرکی اسپرم داره؟

خدایی اقدام خیلی مضخرفه من با اینکه میگم دلم نمیخواد فعلا تا سه ماه اما میدونم نزدیک پریودم یشه هی علایمم رو میخوام چک کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت کم تحرکی اسپرم داره؟ خدایی اقدام خیلی مضخرفه من با اینکه میگم دلم نمیخواد فعلا تا سه ماه اما ...

شوهرم اسپرمش ۱۲ میلیونه دکتر رفتم نشون دادم آزمایششو گفتن درکل بد نیس میشه ک باردار بشی ، دارو هم بهش دادن ، اما هنوز ک باردار نشدم دیگه یه ماه دیگه جواب نگیرم باید برم برای آی وی اف دعام کنید این ماه یا ماه دیگه طبیعی باردار بشم  🥺🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2731
شوهرم اسپرمش ۱۲ میلیونه دکتر رفتم نشون دادم آزمایششو گفتن درکل بد نیس میشه ک باردار بشی ، دارو هم به ...

الهی که باردار باشی عزیزم 

میفهمم خیلی سخته انتظاردقبقا از همینش هم بدم میاد که دوست ندارم باز اقدام برم😭

اسپرم شوهر من۴۸ میلیونه اما تو تحرک یکم ضعیفه