2726
عنوان

خانه داری

133 بازدید | 16 پست

بچه ها شما چطور به کار خونتون میرسین من شوهرم همیشه بهم میگه خونه داری بلد نیستی بی سلیقه ای😔هروقت که خونه مرتب باشه نمیبینه اگه یه روز بهم ریخته باشه میزنه توسرم همش چیکار کنم دیگه خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان عیده من جابجا عید هم نکردم تازه ۳ ماهه قلبم رو عمل باز کردم اونم عمل سوم همش به من میگه الان که سالمی کار بکن دیگه خودشم اگه یکار واسم کنه همش منت سرم میزاره

2728
الان عیده من جابجا عید هم نکردم تازه ۳ ماهه قلبم رو عمل باز کردم اونم عمل سوم همش به من میگه الان که ...

چند سالته

سلام و عرض ادب ⚘⚘ مایلم مراتب تشکر خودم رو بابت پاسخ های زیباتون ب سوالاتم در تاپیک هام ابراز کنم  از حمایت شما قدر دانی میکنم .ببخشید اگه ریپ نمیکنم بجاش لایک میکنم .🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆
مگه کلفتی بد عادتش دادی

دیروز مثلا گفت میخواد بره سرکار من لباساش شستم خشک کردم گذاشتم رو مبل که برداره بپوشه بره بعد نرفتش به من میگه تو سلیقه نداری که لباسام اینجا میزاری گفتم گذاشتم که بپوشی

دیروز مثلا گفت میخواد بره سرکار من لباساش شستم خشک کردم گذاشتم رو مبل که برداره بپوشه بره بعد نرفتش ...

توام از اون ایراد بگیر 😂 وضع مالیش و کار کردن و پول در اوردنش 

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
بخدا از دیروز انقد گریه کردم‌همش به من میگه هرروز باید خونه رو جاروبرقی بزنی چون دیروز زدی قرار نی ا ...

وسواس داره؟؟

کاش راضیش کنی بره دکتر 

بهش بگو خونه تمیزه اگه از نظر تو کثیفه خودت انجام بده

گریه هم نکن قوی باش 

2706