2737
2739
دوستان اخر اردیبهشت ٣ روزه داریم میریم شیراز. لطفا تجربیاتتون رو بگین
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوستان چون با قطار داریم میریم. به نظرتون اونجا ماشین کرایه کنیم تا تخت جمشید رو خودمون با وسیله بریم راحت تریم یا یا آژانس؟ راستی از این تور های داخل شیراز جایی رو نمیشناسین همه جا رو بهمون نشون بده؟
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
2731
تور نمیشناسی تو شیراز از این یه روزه ها. بگردونتمون. مرسانا جون؟
2740
از پاساژ هاش هم بگو لطفا و سوغاتی و صنایع دستی که چیا میشه خرید واسه سوغاتی لطفا
2706