2733
2734
عنوان

دارم میرم شیراز کجاها برم. چی بخرم. چی بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 6751 بازدید | 67 پست
واسه سوغاتی بازار وکیل خیلی خوبه هم صنایع دستی داره،بدلیجات،نقره جات،ظرف و ظروف ،پارچه وهم میتونی با لباس محلی عکس یادگاری بندارین،،پاساژا هم که زیادن معروفترین ها زیتون خ :پارامونت، افتاب: معالی اباد،ستاره: عفیف اباد،مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس: صدرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسانا چرا تخت جمشید رو نگفتی؟ یه آژانس خوب بهم معرفی میکنی اکه میشناسی. واسه همون طور های یه روزه مثلا واسه تخت جمشید میخوام
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
آهان وسط بازار وکیل یه خیابونه اونجا یه کاک فروشیه که بهترین کاک شیراز و اونجا داره ازش بخر خیلی خوشمزه درست می کنه
فرزندان ما آن گونه نمی شوند که ما می خواهیم،بلکه آن گونه می شوند که ما هستیم .
شیرازیای گل خب یه برنامه سه روزه واسم بریزین لطفا من که همه رو قاطی کردم
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
اره مامان ژووژه تعریف خانه زینت الملوک رو زیاد شنیدم مثل اینکه نزدیک نارنجیتانه؟
راستی رستوران شرزه نرو ما رفتیم اصلا راضی نبودیم به جوجش زرد چوبه زده بودن !!1 ولی پشت حمام وکیل یه رستوران بود اون غذاش خوب بود ولی هفت خوان و یه بار برو حتما راستی شاهچراغ و موزش یادت نره
فرزندان ما آن گونه نمی شوند که ما می خواهیم،بلکه آن گونه می شوند که ما هستیم .
2706