2733
2734
عنوان

مامانم تعطیلات عیدمون رو خراب کرد

528 بازدید | 31 پست

سلام 

ما شمال خونه داریم، من و مامان قراره برای تعطیلات فردا بریم شمال، عروس برادرم هم ماله شماله، اونا هم می خوان برن شمال، فهمید ما داریم می ریم اصلا نپرسید جا دارید؟ کسی با شما نمیاد؟ گفت ما هم با ماشین شما میاییم! 

مامانم هم گفت باشه بیایید ما هم تو راه تنها نیستیم.

ما خیلی وسایل جمع کرده بودیم ببریم، مثلا جاروبرقی، وسایل شخصیمون، یکم وسایل خوردنی و … 

به مامانم گفتم حالا که اینا دارن میان پس یکم از وسایلی که برداشتی رو نبریم چون اونا هم حتما یه ساک بزرگ دارن، به جای اینکه وسایل رو کم کنه تازه رفته تلوزیون هم گرفته. انقدر حرص خوردم گفتم اونا که نفهمن اصلا نپرسیدن ما میتونیم بیاییم با شما یا نه؟ تو هم از اونا بدتر، این همه وسایل رو کجا قراره جا بدی؟….

بهش بر خورده که چرا به بچه هام توهین می کنی مگه اونا محتاج ما هستن؟ گفتم اکی بیان اما تو چرا این همه وسایل جمع کردی؟ چرا وقتی می خوای کاری کنی قبلش فکر نمی کنی؟ چرا الان رفتی تلویزیون گرفتی! 

گفت تلویزیون رو بعد عید می برم، گفتم همون بعد عید می خریدی واجب بود شب عید؟ 

الان مامان کلا قهر کرده فردا صبح قرار بود بریم می گه زنگ بزن به برادر زادت بگو رفتن ما کنسله. خودشون برن .

رفتارش عین بچه هاس ، اصلا تحمل انتقاد رو نداره. 

الان هم تعطیلات منو خراب کرد هم اینکه پیش اونا زشته بگم خودتون برید ما نماییم. کلا همیشه می خواد ابروریزی کنه 

چ مامی حساسی

ارزوهام برای خدا مینویسم اگه دوس داشتین یک آمین بگید...کمی به ارامش برسم و همیشه با همسرم برای هم بمونیم...سلامتی و خوشبختی دخترم .خودم‌.همسرم ...سلامتی طول عمر پدرمادرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انقدر بدم میاد خودشونو دعوت میکنن😐

تعصب چیز خوبیه 🙂هروقت بخوان چیز با ارزشی رو ازت بگیرن اول تعصبت رو اون چیز رو ازت میگیرن🙃پس تعصب داشته باشید دوستان تعصب چیز خوبیه 🙂❤️                     من همونم که وسط بهشت بودم و دنبال بهشت میگشتم یهو هوا ابری شد طوفان شد و خودمو وسط جهنم دیدم ...یا علی مدد🙂❤️🤲یه سری عقده ای تو سایت هستن (بلانسبت کاربرهای خوب)که منتظرن یکی تاپیک بزنه بیان بریزن تو تاپیک عقده های روزانه شونو خالی کنن .ازین کاربر ها نباشید🙂یکی از حرفای رو مخ نینی سایت:وای ببخشید ولی خندم گرفت(خب فدای سره من و استارتر تاپیک که خندت گرفت.اون بدبخ از مشکلش یا دغدغش تاپیک زده تو خندت گرفته حتما باید اعلام کنی حالا؟که چی اخه😕)وقتی میرم تو اعلان ها میبینم ریپلای هست از همون ریپلای  متوجه میشم که موافق حرفم بودی یا مخالف.اگه مخالف بودی اصلا پیامت رو نمیخونم چون حوصله بحث ندارم😂و اینجوریه که من فقط حرفمو میگم و میرم بدون بحث و هیچ چیز دیگه😎😁
مامان منم شنبه می خواد بره سرکار من و خواهرام و بابام خونه میمونیم بخاطر اون بلیط هارو کنسل کردیم

کاش برای ما هم همین بود ، قهرای مامان من طولانیه می دونم کلا عیدم خراب شد 

اینقدر بدم میاد از آدمای انتقاد ناپذیر 

بدتر اینکه تو یه خونه هم باشی 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
2740

ماما ن منم برا منو کوفتم کرد بزور منو کشوند خونش کمکش خونه تکونی 

نگفت سرماخوردن

الان منو دخترم سرماخوردیم توان بلند شدن ندارم 

برام دعا کنین خوب بشم 

خیلی دلم شکسته ازش 😭😭😭

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
کاش برای ما هم همین بود ، قهرای مامان من طولانیه می دونم کلا عیدم خراب شد 

خب بهش بگو ما میریم میای یا ن

اگه نیومد برین

شوخی که نیست هماهنگ کردین

هم متوجه اشتباهش میشه 

هم متوجه اینکه قهر طولانی خوب نیست

حق با مادرته بهتر بود اصلا دخالت نکنی موقع رفتن وقتی خودش میدید جا تنگه یه سری از وسایل نمیاورد لازم نبود از الان انقد غرغر کنی...

بعدشم تلویزیون الان خریده کار خوبی کرده بعد عید باید گرونتر میخرید..

2706