2733
2734
عنوان

پرینورافی توروخدا بیاین

5814 بازدید | 129 پست

۱۵ بهمن عمل کردم الان دقیق چهل روزه 

امروز سعی به برقراری رابطه داشتیم ببخشیدا خیلی تنگ‌کرده اصلا امکان دخول نیست 

خیلی زجر‌کشیدم‌سر عمل الان چه‌گوهی بخورم 

توروخدا کسی تجربه ای داره بگه اروم‌شم دارم دق میکنم

عملم به دلیل مشکلات بعد زایمان طبیعی بود رکتوسل عمل کردن حین عمل زیبایی هم‌انجام داده 

وای‌چیکار کنم 

شوهرم دیگه عصبی شده🥲🥲🥲🥲

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توی این یک ماه نرفتین برای معاینه؟

د روز بعد عمل رفتم من شهر مادرم عمل کردم چون پسرمو باید نگهمیداشتن دکترمم فوق تخصص پرینورافیه بخدا ک دارم سکته میکنم

عزیزم معاینه نرفتین؟ً توی اینجور موارد یهو رابطه برقرار نکنین باید جوری رابطه داشته باشین انگار اولین بارتونه تا مشکلی پیش نیاد

کاربری دست دو نفره دوستان                                                       ‌.         
میشه بدونم مشکلتون چی بود که عمل کردین

بد زایمان طبیعی مشکل ایجاد شده بود در اصل عمل رکتوسل انجام دادم بهمراه زیبایی

2738
عزیزم معاینه نرفتین؟ً توی اینجور موارد یهو رابطه برقرار نکنین باید جوری رابطه داشته باشین انگار اولی ...

مدونم خیلی با رعایت انجام خواستیم بدیم اصلا اینقد تنگ شده دچار پارگی جزیی شدم با این که همسرم فشاری وارد نکزد بمن بگم تحت فشار باشم

مدونم خیلی با رعایت انجام خواستیم بدیم اصلا اینقد تنگ شده دچار پارگی جزیی شدم با این که همسرم فشاری ...

دکتر دستورالعمل بهتون نداده برای انجام رایطه؟ حتماااا چک کنین عزیزم 

کاربری دست دو نفره دوستان                                                       ‌.         

وای منم بعد زایمان طبیعی چنان تنگش کرده بود شیک و دخترونه رابطه ممکن نبود😅😅رفتم دکتر معاینه کرد گفت همینه دیگه فک کن دختر مجردی و این اولین رابطه ست😅😅و بدین شکل از اول جر خورد تا اندازه بشه😆😅وای خیلی درد کشیدم قشنگ اندازه ۳ تا بخیه پاره شد تا جا بشه😐😏دوباره تا دوهفته طول کشید زخمش خوب بشه🤒🤕

دکتر دستورالعمل بهتون نداده برای انجام رایطه؟ حتماااا چک کنین عزیزم 

ن هیچی‌نگفتن اصلا ببخشید بزور انگشت هم‌داخل میره 

خیلی خستم بخدا از زن بودن کاش میشد مرد 

وای منم بعد زایمان طبیعی چنان تنگش کرده بود شیک و دخترونه رابطه ممکن نبود😅😅رفتم دکتر معاینه کرد گف ...

خی درد داره اخه نمیهش ک دوباره پاره بشه ببخشید ینی انگشتم نمیره چه برسه 🥲🥲🥲🥲

ن هیچی‌نگفتن اصلا ببخشید بزور انگشت هم‌داخل میره  خیلی خستم بخدا از زن بودن کاش میشد مرد

عزیزم ناراحت نباش، باید جوری رابطه داشته باشین انگار اولین بارتونه به همون اندازه هم دردناک میتونه باشه .. لیدوکایین شنیدم تزریق میکنن برای کمتر شدن درد رابطه اول برین دکتر چک کنین حتما ولی احتمال ۹۹ درصد درباره کیس شما همینه ک میگم 

عزیزم ناراحت نباش، باید جوری رابطه داشته باشین انگار اولین بارتونه به همون اندازه هم دردناک میتونه ب ...

اخه رابطه اولم‌درد داشتم ولی ببخشید یه الت میشد جابشه و‌مشکلی نداشتم الان اصلا یک‌میلیمترم داخل نمیره فک‌کن دوار پارگی جزیی شدم

2706