2733
2734
عنوان

رفتم هفت سین بخرم...

978 بازدید | 83 پست

امروز رفتم هفت سین از این مسیا بگیرم. از فروشندش قبلا کلی جنس خریدیم چند سال پیش و به واسطه آشنایی فروشنده با خونوادم، خواهرام و شوهرآشونم چند ساله میرن اون جا وسایل میخرن اکثرا هم قسطی. یه موضوعی پیش اومد سر همین وسیله خریدن اینا، بابام با فروشندهه یکم با هم تند حرف زدن. من به خاطر تعصبی که رو خونوادم داشتم دیگه پا تو مغازه خراب شدش نمی ذاشتم له اضافه مامان و بابام. اما دو تا خواهرام که اتفاقا نورچشمی مامانم هستن عین خیالشون نبود و کار خودشونو‌می کردن و همچنان می رفتن ازش خرید می کردن. 

بعد تقریبا سه سال اینا منم دلو زدم به دریا امروز رفتم هفت سین ازش بگیرم و با توجه به اینکه شاغلم میخواستم پولشم بدم اما اومد زبونم گفتم قسطی نمیدین؟ 

هستین بقیشو بگم؟

پیراهن سیاه عزای تو یا حسین/ عشاق را به روز جزا روسفید کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جای حساسش،برمیگردی میگی هستید بگم!ن نیستیم ادادرمیاریم

من🎵🎻واسه یکی میمیرم 🙊که واسه ی من تب🥵 ❤️‍🔥کنه،یکی که بمونه توبارون ☔️و برام صبر👀کنه،یکی که بیادش این حاله رو مرتب🤌 کنه،من واسه یکی میمیرم 🙈که منو قشنگ درک🤝 کنه،یکی که بمونه پام بقیه رو زود ترک🙋‍♂️ کنه،یکی که بزنه اسممو روتنش😍 حک🖇 کنه😍🎸