2733
2734
عنوان

رفتم هفت سین بخرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 83 پست
عزیزم نظرم رو دادم ،،،و گفتم اصلا اینطور نیست و براش مهم نیست چون برخوردش اینو نشون داد،خب چطور نظرم ...

ز اول برو کامنتاتو بخون که چقد بی ادبانه یکی تو یکی اون جوجس کیه، کامنت گذاشتین. راحت کامنت گذاشتم یعنی چی؟ خوبه آدم کاری نکنه که بعدا مجبور به معذرت خواهی بشه

پیراهن سیاه عزای تو یا حسین/ عشاق را به روز جزا روسفید کرد
ز اول برو کامنتاتو بخون که چقد بی ادبانه یکی تو یکی اون جوجس کیه، کامنت گذاشتین. راحت کامنت گذاشتم ی ...

عزیزم خودت از سوزش و اینا گفتی یعنی از شنیدنش هم ناراحت نمیشی ،،،بعدم چشم من دقت میکنم ،،،🤚🌼

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خودت از سوزش و اینا گفتی یعنی از شنیدنش هم ناراحت نمیشی ،،،بعدم چشم من دقت میکنم ،،،🤚🌼

خب شما نسبتی با فروشنده دارین که تعصبشو میکشین؟! سنتم که کم نیس ماشاءالله بگم بی تجربس نمی دونه چطور حرف بزنه. هزار تا ریپلای بی مورد کردی و هزار جور بی ادبی کردی. واقعا اینه شخصیتت؟! تاسف

خب شما نسبتی با فروشنده دارین که تعصبشو میکشین؟! سنتم که کم نیس ماشاءالله بگم بی تجربس نمی دونه چطور ...

😬😳عجب آدمی هستی ،،،انگار باهات بد حرف بزنن بهتر رفتار می‌کنی ،،،من توهین نکردم اصلا ،،،ولی خود در گیری داری،،ادم رو از عذرخواهی پشیمون می‌کنی ،،،یکم آروم باش و ب خودت مسلط باش ،،،عصبانیت خودت رو از فروشنده و یه کاربر دیگه همه رو سر من خالی کردی ؟!! اینه؟!!! اوکی ،موفق باشی 🤚

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2731
😬😳عجب آدمی هستی ،،،انگار باهات بد حرف بزنن بهتر رفتار می‌کنی ،،،من توهین نکردم اصلا ،،،ولی خود در ...

فقط می تونم بگم برو رو شخصیتت کار کن. بسیار ادم چیپی هستی. نگفتم یه کاربر دیگه گفتم تو و یه بی تربیت مثل خودت. 

چقدر بیکاری بخدا ولش کن برو از جای دبگه بخر

بیکار نیستم. خب آدم بهش برمیخوره دیگه. ضمن اینکه من میخواستم مشتری دائم شم. الانم که بی خیال مهم نیس

ولی بیشتر انگار تو سوختی با عرض معذرت  اینهمه مغازه مجبور نبودی بری اون مغازه که

چفدر کاربر مودب داره نی نی سایت. تعصب فروشنده ای که نمیشناسنش رو می کشن اما می دونن یکی از یه چیزی ناراحته بهش تیکه کنایه نیزنن. عیب نداره دنیا به شدت گرده جونم.