2733
2734
عنوان

چرا برای بچه هاتون ترقه می خرید؟

232 بازدید | 13 پست

الان تلویزیون داشت مجروح ها رو نشون میداد واسم سوال شد که مگه این بچه ها این نوجوونا پدر و مادر ندارن؟ یعنی دو روز درو قفل کنید نرن بیرون سخت تره یا اینکه دور از جون چشمشون آسیب ببینه یا قطع عضو انجام بشه همش دارم بهشون فکر میکنم که چطور می‌خوان از این به بعد با فقدان اون عضو بدن زندگی کنن

دقیقا

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا سوال الان من

از اول هفته تو کوچمون دارن ترقه میزنن با چه صداهایی☹دیشب نمیدونید با چه ترسی از خواب بیدار شدم باردارم هستم دیدم چندتا بچه ابتداین

فقط پدر مادر احمقشون نفرین کردم 

خدایا مرسی که جواب ازمایش پدر و مادرم نرمال  شد.(قانون جذب)
2731

یکی از آشناهمون ۵۰۰ تومن واسه بچش پول ترقه داده

من چقدر حسرت خوردم میتونست با اون پول چند تا کتاب یا اسباب بازی مفید بخره

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱

هر سال همین بوده و متاسفانه اجتناب ناپذیره 🙂

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2740
ترقه دست کسی رو قطع نمیکنه! اونا نارنجک های دست ساز و اتش زاهای خطرناک هستن و واقعا هم کار احمقانه ...

چون هیچ سالی نخریدم انواعشونو تشخیص نمیدم منظورم همون مواد منفجره بود

یکی از آشناهمون ۵۰۰ تومن واسه بچش پول ترقه داده من چقدر حسرت خوردم میتونست با اون پول چند تا کتاب ی ...

اره تو همین سایت میگفتن میخوام لباس عید کمتر بخرم پولشو بدم برای ترقه

بچه خواهرم نوزاده انقدر که نارنجک میزنن پارک کنارخونشون  این بچه ازصبح گریه می کنه هربار باصداش میپره ،بیشترمردم آزاری می کنن تا تفریح

دلت که زنده باشد.خانه ی دلت آبادمی شود!خانه ی دلت آباد