2737
2734
عنوان

دختر من و تب دوره اى به نام مارشال

| مشاهده متن کامل بحث + 52767 بازدید | 1206 پست
بله دختر من هر روز قرص سایمتیدن میخوره ولی قرص پردنیزولون را فقط زمانی که تب شدید داره 2 تا هر 12 سا ...

سلام ببخشید شما دخترتون خوب شد 

دخترم یساله تب میکنه و گلوش متورم میشه موقع تب

راضیم به رضای خدا 
وای من دارم دیوونه میشم چکار کنم دختر یکساله هر ماه بکی دوبار تب میکنه لوزه هاش متورم میشن یبوست میگ ...

سلام عزیزم .من نطرم اینه به جای وقت هدر دادن تو شاخه ی روماتولوژی برو شاخه ی فوق تخصص مغزو اعصاب پیش یه. دکتر باسواد .از اون نظر بگو بررسی کنه بچه ات رو .چون بچه ایی رو میشناسم هر دو هفته تب وحشتناک داشت الان یه ساله داره دارو مغز و اعصاب میخوره چند ماه اول تب داشت ولی بعدش زمانیکه سرما میخوره تب خفیف داره.مامانش میگه من همش مدیون شماهستم که راهنماییم کردی. چیکار کنم .بچه اش نزدیک 6سالشه.از دوسالگی تب هاش شروع شد.همیوپاتی و.... نرو .ریشه ایی درمان کنی بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم .من نطرم اینه به جای وقت هدر دادن تو شاخه ی روماتولوژی برو شاخه ی فوق تخصص مغزو اعصاب پیش ...

دارو مغز اعصاب؟

الان به دختر شما چه داروی داد؟ 

ینی چه مشکلی مغزی دارن که تب میکنن؟؟؟

راضیم به رضای خدا 
دارو مغز اعصاب؟ الان به دختر شما چه داروی داد؟  ینی چه مشکلی مغزی دارن که تب میکنن؟؟؟

عزیزم دارو رو با توجه به شدت مشکل میدن اگه مشکل از مغز باشه .

من تو پست که برام پیام دادی کامل توضیح دادم .با دقت بخون دوباره پیامم رو .اگه مشکل از ژنتیک نباشه یکی از علتهاش ممکنه از مغز باشه که در اصلاح ترموستات مغز دچار نویز یا اختلال هستش .

تو اینترنت بزن غده هیپوتالاموس و تمام کارکرد و جزیاتشو بخون. 

بانوار مغز و دکتر مغز و اعصاب ماهر میتونی بفهمی که مشکلاز مغز هست یا نه.

2731
سلام ببخشید شما دخترتون خوب شد  دخترم یساله تب میکنه و گلوش متورم میشه موقع تب

سلام دختر من الان ۸ سالشه و هنوز خوب نشده البته تبها رو به کاهش هستن یعنی میان ولی خیلی ضعیف شدن و بدون مصرف قرص تب بر از بین میرن دکترها میگن که در ۹۰ درصد این تب ها در ۱۰ سالگی تموم میشن 

عزیزم دارو رو با توجه به شدت مشکل میدن اگه مشکل از مغز باشه . من تو پست که برام پیام دادی کامل توضی ...

تب دوره ای مارشال علایم دیگه ای مثل تورم گلو و مشاهده عفونت بر روی لوزه و آفت در دهان و دل درد یا درد در مفاصل داره که هیچ ربطی به مغز نداره احتمالا مشکل بچه شما چیز دیگه ای بوده و از اول اشتباه تب دوره ای تشخیص داده بودن

جز بیماریهاى نادر کسى باهاش اشنایى داره،خیلى نگرانم از طرفى خوشحال به خاطر تشخیص و راحتى از تب از طر ...

سلام عزیزم میشه شرح حال دخترتون و بگید الان چطوره 

بهتر شده 

دختر منم از ۶ ماهگی درگیره الان ۵ سالشه 

سلام در رابطه با تب مارشال هر کی اطلاعاتی داره لطفا بنویس/ منم دو پسرم درگیر این تب لعنتی هستن. علای ...

دختر منم درگیره چند ماهی  تحت نظر روماتولوژی و کلشیسین مصرف میکنه شما گروه واتس آپ هستید؟؟؟

الان وضعیت پسرتون چطوره؟

2740

سلام به همه دوستانى كه در اينجا هستن و درگير با اين بيمارى نادر

بنده زننده تاپيك هستم 

ازتون مى خوام خونسردى تون رو حفظ كنيد

و تنها راه درمان اين بيمارى همون كورتون موقع تب هست

بهترين دكتر عباس مومن زاده كه فوق تخصص عفونى كودكان هستن اگرزنده هستن كه عمرشون دراز باشه اگر فوت كردن قرين رحمت الهى باشن

دكتر على اكبر رهبرى منش متخصص عفونى كودكان 

مطب در سعادت اباد بالاى داروخانه ستاره ايشون در بيمارستان امام خمينى روى تب مارشال كار كردن

هميشه سلامت باشيد

ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان مقایسه نکنید.
https://chat.whatsapp.com/EnIfHZTfsWcHf3hG1c2QeE این لینک گروهی تو واتس آپ که اکثرا تب مارشال دا ...

سلام عزیزم من امروز دکتر مشکوک بود به این بیماری برای پسرم ۸ سالشه  و روی لوزش مرتبا چرک سفید دیده میشه اول فروردین بوده الانم دوباره همینطوره و فقط سفتریاکسون روش جواب میده  بلافاصله عفونت ها بعد دو دوز سفتریا میرن  پسرم به پنیسیلین حساسیت داره  و وقتی مسکن میگیره شیاف و تبش قطع میشه خیلی سر حاله و خوبه فقط وقت تب بی حال میشه و اینکه اگه لوزه هاش رو عمل کنم ایا مشکلش حل نمیشه؟؟؟؟تو رو قرآن راهنماییم کنید

2706