2733
2734
با سلام 󾬝♧صلوات خاصه ی حضرت امام رضا علیه السلام♧ ♥اللهم صلی علیٰ علیِ بْنِ موسَی الرِضَا المرتضی♥ٰ ♥الاِمامِ اتَّقیِ النَّقی و حُجَّتکَ عَلیٰ مَنْ فَوقِ الاَرض♥ ♥و مَن تَحتَ الثَّریٰ الصِّدیقِ الشَّهید♥ ♥صَلاةً کَثیرةً تامَّةً زاکیةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفا♥ً ♥کَأَفْضَلَ ما صَلَّیْتَ عَلیٰ أَحَدٍ مِن اَوْلیائِک♥ به اندازه ی ارادتتون به علی بن موسی الرضا اگه دوست داشتی نشر بده ♥♡♥ "اَلسَّلٰامُ عَلَیْکََ یٰا اَبَا الْفَضْلِ الْعَبٰاس" ♥♡ ♥به احترام "باب الحوائج" اگه دوست داشتی کپی کن تا همه سلام بدن♥
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘