2737
2734
عنوان

اقدامی های زمستان ۱۴۰۱ ببعد😬

| مشاهده متن کامل بحث + 87781 بازدید | 8970 پست
نه فقط دیروز ظهر یهو زیر دلم درد گرفت بعد کمر درد و‌پادرد بعد از یه نیم ساعتی کمرو پا خوب شد اما زی ...

عسل جون استراحت کامل کن! اصلا سنگین بلند نکن!

من ۴ بار این ماه بی بی چکم زیر دو دقیقه هاله انداخت پریود شدم دو روز بعد از موعدم.

سه روزه فقط گریه س! اومدم مسافرت فقط زار زدم...

چون دو روز قبلش دو تا بقچه بلند کردم و جارو برقی زدم خونه رو کمردرد شدید گرفتم و یه دفعه دیدم خونه.تا برسیم بیمازستان ازمایش بدم پریود شدم.

چند تا لخته س ریز ازم دفع شد!

حال بدیه...

برام دعا کنید ۱۴۰۲/۲/۲ برام معجزه اتفاق بیفته و خدا صدام رو بشنوه.تو رو خدا به انرژی مثبتتون نیاز دارم.   
ازاین علائم فقط درد پستان و زیر دل رو دارم این ترشح هم معلوم نیست ب چی ختم بشه

استراحت کامل تا روز ۳۰ سیکل تکون نخور تا تکلیفت معلوم شه

برام دعا کنید ۱۴۰۲/۲/۲ برام معجزه اتفاق بیفته و خدا صدام رو بشنوه.تو رو خدا به انرژی مثبتتون نیاز دارم.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اومدم ایران نتم اینجا وصل نمیشد تازه درست شده نتم دلم براتون تنگ شده بعداقدام تو خونه مامانمینا د ...

خوش اومدی عزیزم

منم از اون خوابا زیاد دیدم ان شالله ک تو واقعیت تعبیر بشه ب خیر

نگران جوش سینه نباش ماهم داریم

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️
اب زیاد بخور تند تند بری دستشویی

اره اتفاقا این چند روزه خیلی اب کم خوردم

مثل خونه خودمم نمیتونم ب خودم برسم

واقعا ادم نباید مسافرت بره تو این شرایط اقدام

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️
2731
عسل جون استراحت کامل کن! اصلا سنگین بلند نکن! من ۴ بار این ماه بی بی چکم زیر دو دقیقه هاله انداخت پ ...

اره واقعا دقیقا شرایط منم همینجوره

دیگ ب مامانم گفتم میخوام پریود شم حالم خوب نیست نمیتونم اینور اونور بیام، یکم بیخیالم شدن،واس همین امروز دردم کمتر شده

ان شالله ک خدا ب زودی حاجت دل هممونو بده

سلام بچه ها خوبین من ۵ روز از موعد پریودم گذشته بود امروز پریود شدم😔😔

عزیزدلم انشالله ک زودی دامنت سبز بشه

ولی اشتباه منو تگرار نکن. زودی برو دکتر تادلیل تاخیر پریودتو بفهمی زودتررنتیجه بگیری

من اومدم ایران نتم اینجا وصل نمیشد تازه درست شده نتم دلم براتون تنگ شده بعداقدام تو خونه مامانمینا د ...

عزیزم انشالله اقدامات نتیجه بده ولی یک شب درمیون اقدام برو.  اینو فولیک حاوی اهن. دکترم بهم گفت دیگه قرص اهن نخورم. خوردنشم ضرری نداره. من ماه پیش ۳۰ شاسه خوردم. روزی ۱

عزیزدلم انشالله ک زودی دامنت سبز بشه ولی اشتباه منو تگرار نکن. زودی برو دکتر تادلیل تاخیر پریودتو ب ...

اخه دکتر که چیزی نمیگه! می خواد بگه طبیعیه تو اقدام

2738
اره واقعا دقیقا شرایط منم همینجوره دیگ ب مامانم گفتم میخوام پریود شم حالم خوب نیست نمیتونم اینور او ...

ممنونم عزیزم فعلا استراحت اشتباه منو نگن! شوهر من ادم هایپر و بدو بدو کنیه! فکر می کنه منم بایذ مثل اون باشم و بدو بدو کنم الکی.وقتی کاری هم نیست زور می گه کار درست می کنه بلند شم کار کنم.برای اینکه دهنشو ببندم پاشدم شب سال تحویل کار کردم و خونه رو تمیز کردم از،بین رفت.به ازمایشم نرسید‌ولی حسش می کردم تو رحمم اینور اونور می رفت طفلی...اشتباه کردم باید کم محلی می،کردم که الان انقدر داغون نباشم...

ممنونم عزیزم فعلا استراحت اشتباه منو نگن! شوهر من ادم هایپر و بدو بدو کنیه! فکر می کنه منم بایذ مثل ...

جنین چهار.پنج  هفته تازه متصل میشه به دیواره رحم. عزیزم حرکتی نداره. خودتو با این فکر اذیت نکن. در حد میکروسکوپی هست. اصلا حس نمیشه. ان شاءالله ماه بعد باردارمیشی و. مراقبت کن. این فکرا بد تره. برات  

من این ماه دو روز بعد از پاکی لکه بینی پیدا کردم اقدام نداشتم بهمحض اینکه پاک شد لکه بینی شوهرم دستش بنده. شبا دوراز جونشمثل جنازه غش میکنه اقدام  نداشتیم به حز یبار همون اول که داخل هم نریخت.  این ماه میدونم نمیشه الکی الکی یه ماه از دست دادم ان شاءالله ماه بعد 

ممنونم عزیزم فعلا استراحت اشتباه منو نگن! شوهر من ادم هایپر و بدو بدو کنیه! فکر می کنه منم بایذ مثل ...

عزیزم ممنون از توصیت

نگران نباش

ان شالله ک ب زودی خدا یه خوشکل و سالمشو میزاره تو دلت❤️

من این ماه دو روز بعد از پاکی لکه بینی پیدا کردم اقدام نداشتم بهمحض اینکه پاک شد لکه بینی شوهرم دستش ...

غصه نخور عزیزم ادم نمیدونه چی تو تقدیرش نوشته شده،

منم ک احتمال بارداری میدم اما الان تو شرایط روحی خوبی نیستم، اصلا نمیشه این مادرشوهر پدرشوهرمن نزدیک من باشن و زندگیو و ارامشو بمن کوفت نکنن

وقتی خدا یه چیزیو نخواد  وسیله نشدنش رو هم سرراهمون میزاره

وقتیم بخواد با هزار درد و‌مشکل و قفل و نشدن کاری میکنه ک میشه

خیلی چیزا دیگ دست خودمون نیست

پس باید صبر کنیم ببینیم خدا چی میخواد

🤔🤔🤔🤔🤔عزیزم حرکات جنین بن ۱۸ تا ۲۲ هفته حس میشه تو هفته های اول یه سلوله که هی تقسیم میشه تا ۸ و ۱۹ هفته تازه یکمی شکل میگیره

2706