2703
2553
عنوان

اقدامی های زمستان ۱۴۰۱ ببعد😬

| مشاهده متن کامل بحث + 86411 بازدید | 8913 پست
عزیزم همون ان شاءالله لانه گزینی هست.  بی بی چک هم مه هاله انداخته

ان شالله ک‌ این ماه اتفاق خیر و قشنگ بارداری واس هممون بیفته❤️امید ب خدا

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️
عسل جان عفونت اداری نداری؟ ادارت خوبه؟ موقع ادرار درد یا سوزش یا منقطع بودن نداری؟

ن این علائم عفونت ک میگیو ندارم،تجربه عفونتم ندارم

ان شالله ک عفونت نباشه 

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فردا اول ماه مبارک رمضانه.  خانوما التماس دعا موقع سحر.   ان شاءالله حاجت روایی همه

التماس دعا

خیلی یاد همدیگه باشیم❤️

2456
عسل جان. انا جان ممول جان کجایین

من اومدم ایران نتم اینجا وصل نمیشد تازه درست شده نتم دلم براتون تنگ شده بعداقدام تو خونه مامانمینا دارم پیامتونو میخونم،🤣تواین چند روز اومدیم هر شب اقدام داشتیم،بچه ها یسوال قزص یدوفولیک بدون تحویزدکتر یگیرم بخورم چون فکر کنم تو ترکیه یدوفولیک نیستش یدوفولیک و کاسنی و روغن سیاهدونه میخوام بخرم ببرم اگه فک میکنین چیزهایی طبیعی خ.به اسمشو میدونین بخرم ببرم،روی یکس از سینه هام یه جوشزدم یعنی کیست سینه بوده زده بیزون چون پارسالم رو همین سینم جوش زده بود کسی دلیلشو میدونه؟راستی اونشب خواب دیدم بی بیچکم دوخط کمرنک افتاد انقدر خوشحال بودم داشتم نقشه می‌کشیدم چطوری به شوهرم بگم

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ27آبان1402 با صدای بارون  ساعت 8.30صبح از خواب بیدار شدم و بی بی چک زدم مثبت شد29آبان آزمایش بتا دادم مثبت بود خدایا شکرررت😍😍😍1آذر دکتر رفتم سونو واژینال نی نیمو دید هورااا
من اومدم ایران نتم اینجا وصل نمیشد تازه درست شده نتم دلم براتون تنگ شده بعداقدام تو خونه مامانمینا د ...

سلام عزیزم مام دلمون تنگ شده.  یوفولیک اگه مشکل تیرویید نداری بخر. اگه داری نباید یدو فولیک بخوری

والا من شنیدم گرده نخل خیلی خوبه برا مردا. من نخریدم چون شوهرم گفتم نمیخوره. ولی اگه میخوره شوهرت بخر ژل رویال هم میگن خیلی خوبه

2714
ن این علائم عفونت ک میگیو ندارم،تجربه عفونتم ندارم ان شالله ک عفونت نباشه 

اب زیاد بخور تند تند بری دستشویی

و خدایی که بشدت کافیست....خداجونم خودت گره ازمشکل همه بنده هات باز کن و دلشونو شاد کن. ای مهربان ترین مهربان ها.
سلام بچه ها خوبین من ۵ روز از موعد پریودم گذشته بود امروز پریود شدم😔😔

ایرادی ندارد عزیزم ...تو اقدام بهم ریختگی سیکل طبیعیه....ان شاء الله ماه دیگه...توکلت به خدا باشه ...خودش برات جور می‌کنه❤️🌹

و خدایی که بشدت کافیست....خداجونم خودت گره ازمشکل همه بنده هات باز کن و دلشونو شاد کن. ای مهربان ترین مهربان ها.
من اومدم ایران نتم اینجا وصل نمیشد تازه درست شده نتم دلم براتون تنگ شده بعداقدام تو خونه مامانمینا د ...

سلام عزیزم...جوش که همه میزنم...

ولی اگر بنظرت جوش عجیبیه نشون دکتر بده. خیالت راحت شده.

کیست سینه که مثل جوش نمیزنه بیرون. دختر کیست. داخل میمونه کاش میزد بیرون. من تو هر دو سینم کیست دارم. تو یکیش ده تا یه ده میل تو یکیش پنج تا ده میل.سونو دادم گفتن مشکلی نیست بیخطره.  

2706