2733
2739
عنوان

بارداری

73 بازدید | 5 پست

سلام خدمت همه ی مامان های الان،و مامان های آینده،من الان هفته ۲۷بارداری ام،دنده هام و قفسه سینه ام خیلییییی درد می‌کنه ،بعضی وقتا از شدت درد میسوزه،هصوصا شبا،نمیتونم بخوابم،

کسی راهی واسه کاهش این دردا داره؟چیکار کنم😢😢

طبیعیه چون بچه داره بزرگ میشه به دنده ها فشار میاد 

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏

ببخشید اسی میشه بپرسم بعد از 8روز تاخیر تو پریودی بارداری قطعیه؟ چرا بی بی منفی میزنه ،یه علامتهایی هم دارم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تازه این مشکل اومده سراغم مخصوصا زمانی که با صدای بلند حرف میزنم یا از این پهلو به اون پهلو میشم

حالا مشکل جدی و حاد من تنگی نفس و حس خفگی تو خوابه 

از ترس خفگی خوابم بینهایت کم شده میترسم شبها پلکام و رو هم بزارم سر بیخوابی تو طول روز حالت ظعف و بی حالی شدید دارم