2733
2734
عنوان

رابطه با خواهر شوهر

373 بازدید | 28 پست

رابطه با خواهرشوهر تا چه حد و چجوری باشه خوبه؟

پدر و مادر همسرم فوت کردن،خواهرشوهرم با شوهرم  فاصله سنیشون کمه،اما بزرگتره از همسرمه و مجرد،شوهرم مقداری رو خواهرش حساسه بنا ب شرایط

خودم گزینه دوری و دوستی و احترام رو باهاش انتخاب کردم،اما گاهی فکر میکنم شاید رابطه ی مقدار صمیمی تر بهتر باشه

نظر شما چیه؟

خودش تنهاست؟☹

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

ببین من خواهر شوهر ندارم ولی خواهر شوهر هستم. من حریم خصوصی خودمو خیلی دوست دارم باهم خوبیم ولی جیجی باحی نیستیم محترمانه صمیمی مهربون و دوست داشتنی رفتار میکنیم ولی دخالت نمیکنم و احازه دخالتم نمیدم مثلا نمیپرسم اینو چند خریدی دوست داشته باشه خودش میگه  یا چیزی بخواد پیام میده حتی قبلش بخوایم بهم زنگ بزنیم پیام میدیم که فلانی خستی بزنگم یا نه  که بار نباشیم برای هم یار باشیم حریم‌خودمونو داریم 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2706