2733
2734
عنوان

رابطه با خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 28 پست

همه چیز بستگی به طرفت داره،نمیشه برای همه یه نسخه بپیچی، شما ببین خواهر شوهرت چجوریاس ، جنبه صمیمیت و داره یا نه ، ببینی این صمیمیت، برات دردسر ساز میشه یا نه.

اما در کل سعی کن یه رابطه با احترام و کمی صمیمیت همراه با حفظ حد و حدود داشته باشی ، محبتت و داشته باش ، اما یه دیوار شیشه ای بین تون باشه.

♡چی داری که نفساتم اخه یجورایی درمونه♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه خواهرشوهرت خوبه باهاش صمیمی باش اما نه اونقدر که همه اسرار زندگیت بهش بگی کلا احتیاط کن 

شناخت زیادی ازش ندارم،سعی میکنم زیاد همو نبینیم،اما وقتی ام همو میبینیم نه من برخورد بدی باهاش دارم و نه اون،دوتامون محترمانه نگه میداریم رابطه رو

2731
همه چیز بستگی به طرفت داره،نمیشه برای همه یه نسخه بپیچی، شما ببین خواهر شوهرت چجوریاس ، جنبه صمیمیت ...

کامل راهنمایی کردی،مرسی

سعی نکردم ک باهاش صمیمی بشم،بخاطر همین نمیدونم جنبه شو داره یانه

کامل راهنمایی کردی،مرسی سعی نکردم ک باهاش صمیمی بشم،بخاطر همین نمیدونم جنبه شو داره یانه

بهرحال شخصیتش و باید شناخته باشی تا الان، می‌دونی چجوریاس ،ادم با شعوریه یا نه.

اسی همه گزینه های منو گفتی 

اگر تازه ازدواج کزدی ک زیاد صمیمی نشو تا اخلاق خواهر شوهرتو بدونی اگر ن ده ساله گذاشته و اخلاقشو میشناسی عین من صمیمی باش باهاش 

خدایی خواهر شوهر من گله 

حالا برا تو رو نمیدونم

کاربری دومه 😐😐🤐
ببین من خواهر شوهر ندارم ولی خواهر شوهر هستم. من حریم خصوصی خودمو خیلی دوست دارم باهم خوبیم ولی جیجی ...

منم رو حریم خصوصی و حد و مرز رعایت کردن خیلی حساسم

دوتا رفتار کوچیک ازش دیدم همون اول،ک دوس داشته دخالت کنه(البته از نظر من)اما خب اجازشو ندادم و بعدش دیگه تکرار نکرده

بخاطر همین دو دلم،احتمالا بزارم با گذشت زمان، خودش رو اول نشون بده بعد تصمیم بگیرم

ولی اگر قرار ب صمیمیت کم باشه،حتما سعی میکنم همین قوانینو داخلش رعایت کنم

بهرحال شخصیتش و باید شناخته باشی تا الان، می‌دونی چجوریاس ،ادم با شعوریه یا نه.

حساسه و بخاطر شرایط کمی لوس،برای برادرش

من ب نظرم اینجوری اومده،مگه اینکه با شناخت بیشتر بعدا نظرم عوض بشه

حساسه و بخاطر شرایط کمی لوس،برای برادرش من ب نظرم اینجوری اومده،مگه اینکه با شناخت بیشتر بعدا نظرم ...

خب شما اول به خودت زمان بده بشناسیدش، اگر دیدی جنبه اش و داره ، کم کم محبت کن و هواشو داشته باش اما بازم یه حریمی بین تون باشه.