2733
2734

خانوما من اشپزی اصلا بلد نیستم حتی تخمرغم تاحالا درست نکردمو بلد نیستم...

حالاقراره از ۲۵ام تا ۷ام با شوهرم(عقدم) تنها بمونیم خونه ینی کسی نیست دیگه غذا درست کنه مجبورم خودم درست کنم.))

میشه کمکم کنید و غذا بهم پیشنهاد بدین ک چی درست کنم و اصلا چجوری درست کنم ممنون میشم😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی گوگل موادی که داری و سرچ کن کلی پیشنهاد با دستور پخت میاد بالا

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2731
هر غذایی رو‌گوگل کن دقیق توضیح داده حتی فیلم اموزشیم داره

چی مثلا نمیدونم واقعا 

نمیدونم حس میکنم گوگل خیای رسمی باشه یا یسری فنایع اشپزیو نگه نکیدونم اصلا سر در نمیارم🤦🏻‍♀️

2738

ببین میتونی غذاهای جدید و خارجی درست کنی مذیتش اینه که هم راحت تر هستن هم اینکه چون جدیده جذابه و هم اینکه همسرت قبلا نخورده که بتونه مقایسه کنه اینطوری اگه عالی هم نباشی اصلا نمیفهمه

ببین میتونی غذاهای جدید و خارجی درست کنی مذیتش اینه که هم راحت تر هستن هم اینکه چون جدیده جذابه و هم ...

قشنگ بود😂

پیشنهادت چیه؟؟

۲۰سال هرچی گذاشتن جلوم فقط خوردمو نپرسیدم چجوری درست میشه🤦🏻‍♀️😂

چی مثلا نمیدونم واقعا  نمیدونم حس میکنم گوگل خیای رسمی باشه یا یسری فنایع اشپزیو نگه نکیدونم ا ...

ن خوشمزه میشه

از غذاهای ساده شروع کن مثل

عدس پلو

سالاد ماکارونی

ساندویچ های مختلف

نه چند مدل کوکو

پاستا های مختلف

غذا های فست فودی

یکی دو شبم سفارش بدین

یکی دو وعده ام کبابی کنین بنداز گردن همسر

اسمم مهساس نام کاربریمم بخاطر اسممه...همین!
شانس این چند روز مامانم همش غذایه حاضری میزاره😂

خوب مسوولیت رو از حالا به عهده بگیر که ایراد کارهات رو هم بگیره. اگر سرشون شلوغه که بهانه خوبی برای کمک داری، خیلی هم خوشحالشون می‌کنی.

انسان تا زمان مرگ می‌آموزد و رشد می‌کند.
2706