2752
2734
عنوان

نورم اسکین چاق میکنه؟؟؟

8270 بازدید | 15 پست

بچه ها واقعا نورم اسکین جلوی لاغریو میگیرع یا باعث چاقی میشه؟؟؟

عضو گروه بنفش وزن فعلی۹۵ تاریخ شروع۱۴۰۱/۱۱/۲۷ هدف اول۹۰✅  هدف دوم۸۵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یکی بهم گفت اینا کورتون داره نمیدونم چاق میکنه اینا

نه

فقط اگه گیرت میاد خارجیشو بگیر زودتر اثر میکنه

لطفا اگه مشکل اعصاب و روان دارین برین دکتر تا ما مجبور نشیم بریم                 تاپیک تجربه من از بستری در بخش اعصاب🖋 
سلام‌ شما دوره مصرفتون تموم ؟ جوشاتون بر نگشت؟

اره یه سالو نیم خوردم (ماه های اخر هر روز نمیخوردم)

ممکنه بعدش جوش بزنی ولی نه مثل قبل

الان اگه جوش بزنم کم میزنم اونم جوش کوچیک

لطفا اگه مشکل اعصاب و روان دارین برین دکتر تا ما مجبور نشیم بریم                 تاپیک تجربه من از بستری در بخش اعصاب🖋 
نه فقط اگه گیرت میاد خارجیشو بگیر زودتر اثر میکنه

نمیدونم باور کن اصلا نخوندم بینم ایرانیه یا خارجی.برا دونه های زیر چشمم تجویز کرد.گفت اینا غده های چربین

عضو گروه بنفش وزن فعلی۹۵ تاریخ شروع۱۴۰۱/۱۱/۲۷ هدف اول۹۰✅  هدف دوم۸۵
نمیدونم باور کن اصلا نخوندم بینم ایرانیه یا خارجی.برا دونه های زیر چشمم تجویز کرد.گفت اینا غده های چ ...

خب میشی 🌸

زیر نظر دکتر بخوری هیچ مشکلی پیش نمیاد

اره یه سالو نیم خوردم (ماه های اخر هر روز نمیخوردم) ممکنه بعدش جوش بزنی ولی نه مثل قبل الان اگه جو ...

اها خوبه من یک دونه دیگه قرص ( اسپیرونولاکتون )همش یادم میره سر وقت مصرف کنم میترسم خوب اثر نکنه برام 

اها خوبه من یک دونه دیگه قرص ( اسپیرونولاکتون )همش یادم میره سر وقت مصرف کنم میترسم خوب اثر نکنه برا ...

از این برنامه های یادآور قرص نصب کن رو گوشی

2706