2733
2739
عنوان

رنگ کش ارتودنسی

154 بازدید | 11 پست

بچه ها ماه اول رنگ کشو ساده زد یعنی رنگی نبود ماه بعد زرد زد خودش اصلا از من نپرسید خوشم نیومد از زرد امروز دارم میرم زشته بهش بگم یا صورتی بزنه یا بی رنگ؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم خوبین؟ ببخشید تاپیک زدم کسی جوابمو نداد. شما ماهیانه حدودا چقد خرجشون میشه واسه ارتودنسی؟ من فقط بین چن تا از دندونام فاصلست. جلو و عقب نیستن. شما چطور بودین

2740

ن عزیزم زشت چی ، من هرسری قبلا میرفتم ازم میپرشید چه رنگی اگر نمیپرسه خودت بگو فقط سبز نزن مث سبزی تو دهنه🤣

telma یعنی آرزو و امید/declan یعنی پر از خوبی... نمیدونم فکر کردم کنارهم حس خوبی میدن🥲                                    من یه دخترم ..دختری که به دختربودنش افتخار میکنه... واسه خنده هاش و تصمیماش احترام قائله...نزاشته یک بارم تصمیمش بخاطر دختربودنش‌عوض شه.. دختری که درتلاشه تا روزی برسه ک زن و مرد یکسان باشن ، به امید همون روز🫀👊🏻
نه صورتی دوس دارم همه رنگ داره؟؟ 

جایی ک من میرفتم اره همه رنگ داشت من همرو امتحان کردم خوشگل بودن بنفشم قشنگه

telma یعنی آرزو و امید/declan یعنی پر از خوبی... نمیدونم فکر کردم کنارهم حس خوبی میدن🥲                                    من یه دخترم ..دختری که به دختربودنش افتخار میکنه... واسه خنده هاش و تصمیماش احترام قائله...نزاشته یک بارم تصمیمش بخاطر دختربودنش‌عوض شه.. دختری که درتلاشه تا روزی برسه ک زن و مرد یکسان باشن ، به امید همون روز🫀👊🏻