2737
2734
عنوان

دلداری بدین

262 بازدید | 25 پست

مامانا من بچه ی اولمو تو ۳۴ هفتگی از دست دادم . کیا بودن بچه اولشون فوت شده اما بعدش بچه هاشون بدنیا اومدن 

من الان باردارم اما ترسش تو جونمه 

یکم دلداری بدین 

منم چهار ماه پیش توی ۳۲ هفتگی از دست دادم. بعد از ماه رمضون می‌خوام اقدام کنم.

هر کی منو میبینه داستان یه فامیل یا دوستشو که یه بچشو از دست داده و الآن چند تا بچه‌ی سالم داره برام تعریف میکنه. اکثرا هم میگن فلانی بچش نموند، سری بعد دوقلو خدا بهش داد.

مامان یه فرشته که زود پرکشید 🖤🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جوش نزن خواهر من اولیش دوماهه افتاد دومیش یک هفته بعد تولدش بعد از اون انقدر بچه اورد ک نگو🤣🤣🤣

خدارو شکر . خیلیا این اتفاق براشون میوفته اما لانتی اون ترسی ک داری بدتره مخصوصا من ک اخراش این اتفاق برام افتاد 

منم چهار ماه پیش توی ۳۲ هفتگی از دست دادم. بعد از ماه رمضون می‌خوام اقدام کنم. هر کی منو میبینه داس ...

اره برا منم خیلیا تعریف میکردن مثل شما

خیلیا میگفتن خدا دوستت داره جات تو بهشته 

اما این ترسه بده،، شما چرا این اتفاق برات افتا؟

انشالله دامنت زود سبز شع عزیزم

2740
اره برا منم خیلیا تعریف میکردن مثل شما خیلیا میگفتن خدا دوستت داره جات تو بهشته  اما این ترسه ...

من دندونم عفونت شدید کرد زد به کیسه آبم، کیسه آبم پاره شد. چند روز بستری شدم بیمارستان تا دردام شروع شد و زایمان کردم. گذاشتنش دستگاه ولی یه روز بیشتر زنده نموند.

بعدش چند تا دکتر زنان رفتم. همشون تایید کردن که عفونت دندونم عامل پارگی کیسه آبم بوده.

یعنی دندون درد نداشتی  ک بری دکتر؟

درد داشتم ولی هزینه دندون پزشکی خیلی زیاد بود. یه بار فقط تونستم برم که اونم شوهرم پولشو از کسی قرض کرد.

عفونت زده بود به کل دندونام. یکی دو تا نبود که.

درد داشتم ولی هزینه دندون پزشکی خیلی زیاد بود. یه بار فقط تونستم برم که اونم شوهرم پولشو از کسی قرض ...

انشالله بازم باردار میشی ی بچه سالم و صالح

عمرشون هم ب دنیا نبوده 

خودتو سرزنش نکنی ی وقت وگرنه بچه ی شما ک زنده ب دنیا اومد تو دستگاهم رفت

حتما خواست خدا بوده

درد داشتم ولی هزینه دندون پزشکی خیلی زیاد بود. یه بار فقط تونستم برم که اونم شوهرم پولشو از کسی قرض ...

انشالله بازم باردار میشی ی بچه سالم و صالح

عمرشون هم ب دنیا نبوده 

خودتو سرزنش نکنی ی وقت وگرنه بچه ی شما ک زنده ب دنیا اومد تو دستگاهم رفت

حتما خواست خدا بوده

عزیزم منم بچه اولمو از دست دادم تویه 38 هفتگی دنیا اومد ولی حتی به دستگاه نرسید و آسمونی شد 🖤

الان الحمدلله یه بچه 3 ساله دارم و یه تو راهی 💕

ان شاء الله خدا به همه فرزند سالم و صالح با طول عمر بلند عطا کنه، نگران نباش همیشه قرار نیس اتفاقای قبل برامون تکرار بشه، به اون زایمان فکر نکن و امیدوار باش

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
2706