2737
2739

چند ساعت بعد وکالتی شدن موفق به ثبت نام شدین؟

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من سه تابانک رفتم هیچ کدوم نمیدونستن چند ساعت بعد میشه

تو سایت زده۷۲ ساعت

پرسیدم جمعه حسابه یا نه نمیدونستن

من دیروز وکالتی کردم

دیگه توکل بر خدا پولو ریختم نمیدونم تا شنبه شب باز بشه ثبت نام کنم یا نه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2731
والا من سه تابانک رفتم هیچ کدوم نمیدونستن چند ساعت بعد میشه تو سایت زده۷۲ ساعت پرسیدم جمعه حسابه ی ...

سلام ببخشید منم حسابم رو وکالتی کردم ولی ماشین ثبت نام نکردم چکار کنم حسابم رو از وکالتی در بیارم؟

سلام ببخشید منم حسابم رو وکالتی کردم ولی ماشین ثبت نام نکردم چکار کنم حسابم رو از وکالتی در بیارم؟

سلام اگر ثبت نام نکردید وکالتی بودن هیچ مشکلی براتون ایجاد نمی کنه ولی می تونید برید بانک و از وکالتی خارج کنید

سلام دوستان منم امروز وکالتی کردم و پول واریز کردم  اما هنوز امکان ثبت نام وجود نداره اگر مو ...

منم دقیقا صبح پول رو ریختم.دوره قبل حسابم وکالتی کردم.الان وارد لینک طرح عادی نمیشه

2740

نمیدونم والا

سلام دوستان منم امروز وکالتی کردم و پول واریز کردم  اما هنوز امکان ثبت نام وجود نداره اگر مو ...

سلام ببخشید منم200ت.من تو بانک داشتم وکالتی کردم ولی ثبت نام نکردم پولم کی بر میگرده به میایم؟ پول از حسابم خارج نشده:

۷۲ ساعت

فقط نمیدونم کاری یا تعطیلی هم حسابه

سلام ببخشید منم200ت.من تو بانک داشتم وکالتی کردم ولی ثبت نام نکردم پولم کی بر میگرده به میایم؟ پول ا ...

اصلاخارج نمیشه که برگرده

اگررررر ثبت نامکنی بعد اسمت برنده بشه میتونی بقیه پولم بریزی برا خودرو

اگر تکمیل نکنی موجودی رو که اصلا کل پولو برمیداری

الانم میتونی برداری

سلام ببخشید منم200ت.من تو بانک داشتم وکالتی کردم ولی ثبت نام نکردم پولم کی بر میگرده به میایم؟ پول ا ...

پول که از حسابت خارج نمیشه ثبت نام کنید اگر برنده شید اون مبلغ به حساب ایران خودرو واریز میشه

سلام اگر ثبت نام نکردید وکالتی بودن هیچ مشکلی براتون ایجاد نمی کنه ولی می تونید برید بانک و از وکالت ...

مطمین هستین شما من خیلی نگرانم که تا پایان قرعه کشی حق برداشت نداشته باشم

2706