2733
2739
عنوان

مادرشوهرم میخاد اسممو عوض کنا

1145 بازدید | 99 پست

سلام دوستان 

نمیدونم از کجا شروع کنم شوهر مک مرد خوبیه اخلاقش کارش درامدش همه چیش خوبه تنها ایرادی ک داره اینه که ی رفیق داره خیلی بهش وابسته ست از دوران عقد همینجور بود اونو ب من ترجیح میده بیشتر دوس داره بااون باشه حتی حرم اینام بااون میره

همه شاهد هستن ک چقد باهاش میپره مادرشوهرم میگن ک ما ک رورمون نرسید مگر تو ی کاریش کنی دست برداره از رفیقش.....

خلاصه کنم اینقد بامادرشوهرم دردو دد کردم اینقد گفتم ک محمدجواد اصلا ب ما اهمیت نمیده و فلان و اینا میگ تو اسمت سنگینه میخام اسمتو عوض کنم بلکه زندگیتون اروم شه.....

من سکوت.......

اخه یکی نیس بهشون بگ پسرشما رفیق بازه ب اسم من چیکار دارین.....

اگر دوباره بهم گفت جوابشو چی بدم؟؟؟؟

چه حرف مزخرفی گفته مادرشوهرت

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731

ودف😐 مادرشوهرت حالت طبیعی نداشته

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
2738

اسمت چیه

چه ربطی ب اسم داره اصلا

چقدر خرافاتی 

بگو تو گند زدی با تربیت بچت حالا اسم من باعثه رفیق بازه 

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤

اشتباه از شماعه میشینی با مادر شوعر دردو دل میکنی

الان لج کنه میره شوهرت میگه زنت همه ش از رفیقت میگه و میگه باید قطع رابطه کنه و شوهرتم میندازه به جونت

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706