2733
2734
عنوان

بی بی چک

246 بازدید | 19 پست

۱۴ روز تاخیر دارم ، (تنبلی تخمدان دارم)

دیشب بی بی چک زدم هاله داشت بنظرشما مثبت؟؟؟

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست

بنطرم بله 

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عکس بذار ، انشالله مثبته😍

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

خیلی کمرنگ هست توعکس مشخص نیست 

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست
2738
بنظرم مثبتی

انشاالله

برام دعا کنین ، دیروز دکتر بودم ، چون تنبلی دارم بهم گفت باید درمان کنی ک خدایی نکرده سرطان رحم نگیری😭

دعا کنین خوب بشم 🙏

نمیخام نا امیدت کنم اما منفیه بنظرم اخه ۱۴روز باید خیلی پررنگ تر از این باشه

آره خودمم همینو میگم 

2706