2733
2739
عنوان

کاش دختر نبودم کاش کلا نبودم

342 بازدید | 20 پست

خیلی سخته تو این دنیا جنسیتت "زن "باشه 

نمیدونم دنیای اقایون چطوره اما من بعنوان ی زن خیلی تنهام و غمگین

لااقل کاش ازدواج نکرده بودم هیچ وقته هییچ وقت..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا زندگی سخته

وگرنه بنظرم مردا تو این وضعیت اقتصاد وضعشون خیلی بدتره

استرس سربازی ، شغل پیدا کردن. خونه و ماشین خریدن و... 

بعضی مسائلم نمیشه باز کرد نه نی نی سایت مناسبه نه فایده ای داره 

2738

درکت میکنم زن بودن خیلی سخته خیلی 

مخصوصا که یه عالم آدم کنارت باشن اما همونا باعث بشن احساس تنهایی و بدبختی کنی 

بزودی برای این کاربر یه معجزه بزرگ رخ میده✌️😉                                                                                                    کاش منم یه بیشعورهِ بی احساس بودم که رفتار هیچکس برام مهم نیست؛ولی متاسفانه یه زود رنجهِ حساسِ عصبی ام.
زندگی سختی خودش رو داره  زنو مرد نداره عزیزم  فقط بدبختی اینه ما زنا کم میاریم زود در بر ...

من همیشه ادای  ادمای قوی رو در اوردم قصه زندگیمو بگم باورت نمیشه چی کشیدم و چطور تک و تنها خودمو جمع و جور کردم 

اما الان از زندگی مشترکم اصلا راضی نیستم و راه پس و پیشم ندارم 

کلا زندگی سخته وگرنه بنظرم مردا تو این وضعیت اقتصاد وضعشون خیلی بدتره استرس سربازی ، شغل پیدا کردن ...

درسته من فقط فکر کنم یکم زیادی بد شانسی اوردم 😔و دنیام خیلی خالیه حتی یه دونه دوستم ندارم فکر میکردم شوهرم میشه رفیقم اما...

درکت میکنم زن بودن خیلی سخته خیلی  مخصوصا که یه عالم آدم کنارت باشن اما همونا باعث بشن احساس ت ...

ادمای دور و بر زندگی من هیچ کدوم هیچ وقت درکم نکردن 

میدونی پدر و مادر ک خوب نباشن تا تهش دیگ خوبی ای وجود نداره....

درسته من فقط فکر کنم یکم زیادی بد شانسی اوردم 😔و دنیام خیلی خالیه حتی یه دونه دوستم ندارم فکر میکرد ...

دوست داشتن خوبه اما نه اینطور که فکر می‌کنیم. همون دوست ها هم متاهل شن ارتباطشون رو خیلی کم میکنن

از زن بودنت لذت ببر لباسای قشنگ بپوش آشپزی کن شیرینی بپز از ته دلت به زن بودنت افتخار کن... 

ایشالله حال دلت خوب شه عزیزم ❤️ برات صلوات فرستادم

2706