2733
2739

من دلم نمیاد شوهرمو توی خرج بندازم، مثل چی.... داره کار میکنه، از طرفی وسایل خونه هم میخوام بگیرم داره جمع میکنه، هر دو سه روز فقط میگم همینا رو بخره، 😕😕😕 ولی خب فردا رو دیگه باید بگم گوشت چرخی و کمی سینه مرغ بگیر

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما که ماست اصلا مصرف نداریم. گاهی مثلا ماهی یک بار نیم کیلو ماست موسیر از لبنیاتی میگیره. تخم مرغ ماهی یک شونه که شاید ته ماه ده پونزده تاش بمونه. پنیرم که فقط من میخورم شوهرم اصلا. کره هم همینطور. منم دوس ندارم زیاد بندازمش تو خرج اما خودش حواسش به وسایل یخچال هست هرچی نباشه میره میخره.

زِ گیتی دو کَس را سِپاس! یکی حَد شِناسُ یکی حَق شِناس  

عزیزم خیلی گرونیه.چیکار کنیم نمیشه که نخوریم.ما هم مصرف لبنیاتمون زیاده تقریبا دوتا بچه کوچیک دارم ک ماست و پنیر دوست دارن تخم مرغ دوس دارن.ما الان با این همه برنامه ریزی ک میکنم ماهی بیش از شیش هفت میلیون خورد و خوراکمون میشه

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2740
عزیزم خیلی گرونیه.چیکار کنیم نمیشه که نخوریم.ما هم مصرف لبنیاتمون زیاده تقریبا دوتا بچه کوچیک دارم ک ...

دقیقا ما یه بچه داریم، برا اون میگم ماست و پنیر باشه، از کیه لوبیا چیتی میخوام بگم بگیریم، برا خوراک لوبیا باز میگم گرونه ولش کن، شام یه چیز عادی میخوریم

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
ما که ماست اصلا مصرف نداریم. گاهی مثلا ماهی یک بار نیم کیلو ماست موسیر از لبنیاتی میگیره. تخم مرغ ما ...

منم شوهرم ماست نمیخوره ، خودم و بچه زیاد، شوهرم کره مربا دوس داره

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

باوجود دوتا بچه مصرف همه چی بالاس.

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
بخاطر خوراک دو قلوهام مجبوریم همه چی رو بگیریم🥰 حالا خودمون ازش کمتر میخوریم که دیرتر تموم بشه😂

عزیزممم... خدا حفظ کنه دوقلوهاتو، هوس سوپ شیر کردم😂 از کیه قارچ نگرفتیم

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
منم شوهرم ماست نمیخوره ، خودم و بچه زیاد، شوهرم کره مربا دوس داره

شوهر من کلا صبحانه یا املت یا نیمرو یا هم کیک و کلوچه با چایی. اصلا کره پنیر و خامه عسل و مربا و اینا اصلا دوس نداره. از بچگیم همینطور بوده حالا من جدیدا عادتش دادم پنیر و خیار و گوجه میدم میخوره اونم خیلی کم.عاشق کیک و کلوچه و ایناس برا صبحانه

زِ گیتی دو کَس را سِپاس! یکی حَد شِناسُ یکی حَق شِناس  
2706