2737
2739
عنوان

شما ماست و پنیر و تخم مرغ زیاد میخرین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 29 پست
نه پنیر که فقط برا صبحونه استفاده میشه اونم من تنهام و هروز پنیر نمیخورم تخم مرغم فقط برا کیک و کوکو ...

تخم مرغ من بیشتر مصرف دارم

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
عزیزممم... خدا حفظ کنه دوقلوهاتو، هوس سوپ شیر کردم😂 از کیه قارچ نگرفتیم

فدات بشم❤️

عه😂😂😂😂

یکی دو‌ماه پیش بود یکی از همینجا تگم‌ کرد میگفت حالا که اسمت اینه دستورشو بگو‌درست کنم هوس کردم😂

I’m Ok🙃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

این سه رقم حتما میگیریم پنیر تخم مرغ بیشتر البته 

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن» خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است                
2742

پنیر خیلی گرونه نمیتونیم

ولی تخم مرغ اره 

ماستم شیر میخرم 

ماست میکنم

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
عزیزممم... خدا حفظ کنه دوقلوهاتو، هوس سوپ شیر کردم😂 از کیه قارچ نگرفتیم

قارچ فله قیمتش مناسب تره من از تره بار محلمون ارزون تر میگیرم تا سوپر

زیاد بگیر بلانچ‌کن بذار فریزر دیگه همیشه آماده داری🌹

I’m Ok🙃
فدات بشم❤️ عه😂😂😂😂 یکی دو‌ماه پیش بود یکی از همینجا تگم‌ کرد میگفت حالا که اسمت اینه دستور ...

عزیزممم😂😂 منم احتمالا فردا درست کنم شوهرم دوست داره

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
2740
دقیقا ما یه بچه داریم، برا اون میگم ماست و پنیر باشه، از کیه لوبیا چیتی میخوام بگم بگیریم، برا خوراک ...

آره بابا منم کلی برنامه ریزی میکنم.حتی گوشتای خورشت و میشمارم بچه ها هر وعده دو سه تیکه متوسط و بخورن.یا هر کدوم یه رون مرغ کوچیک دوس دارن بخورن.یا آجیل و معجون و.... فقط واس بچه هاست

خیلی خیلی گرونیه 

من حتی امسال لباس عیدم فقط واس بچه ها خریدم.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
اسی غذا چیا میپزی 

شوهرم بیشتر برنجیه برا ناهار ها، غذای نونی فقط ابگوشت قبول داره، ناهارا عدس پلو استامبولی، ابگوشت، قرمه سبزی، پلو مرغ، شام ها یا عدسی یا سوپ یا نیمرو یا املت یا هات داگ ، بیشتر وقتا نون و پنیر و نون و ماست، یا کیک و شیر

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
آره بابا منم کلی برنامه ریزی میکنم.حتی گوشتای خورشت و میشمارم بچه ها هر وعده دو سه تیکه متوسط و بخور ...

اره ، من باز میگم شوهرم و بچه بخورن، در کنارش به بچه شربت ویتامین میدم، میگم کافی باشه، اجیل ک خیلی کم پیش میاد بگیریم، ولی این ماهو بشه بخرم، دیروز ناخنای بچه رو نگاه کردم دیدم سفید سفید شده، اب قلم گاو رو میخوام شروع کنم هفته ای یه بار سوپشو بخوره

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
اره ، من باز میگم شوهرم و بچه بخورن، در کنارش به بچه شربت ویتامین میدم، میگم کافی باشه، اجیل ک خیلی ...

آره خوبه پای مرغم بگیر خوبه عزیزم.بریز تو سوپ و عدسی

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2706