2737
2739
عنوان

خانما برای فروش خانگی کمک میخام

252 بازدید | 26 پست

سلام عصرتون بخیر 

من میخام سمبوسه وکیک عصرانه خونگی درست کنم ببرم مغازه چجوری حساب کنم کسی میتونه برام حساب کنه چند بفروشم ؟سمبوسه دونه ای چند بدم مثلا برای یک کیلو  سیب زمینی یه بسته نان سمبوسه مارک ۹۵۹۵ 

ممنون میشم راهنمایی کنید

فقط خدا 

کل موادی که میخری رو جمع بزن

بعد تقسیم کن به تعداد سمبوسه ای ک از اون مواد درست میکنی. مثلا ۱۰۰ تومن مواد خریدی، ۲۵ تا سمبوسه بهت داده. میشه دونه ای ۴ تومن فقط موادش

حالا ۱۵درصد هم سود بکش روش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با نون لواش به صرفه تره بسته ای ها خیلی گرون شده 

اقدامم میشه دعا کنید نی نی دار بشم خیلی منتظرم دستپختم عالیه اگه جایی در مورد غذا نظر دادم مطمعن باش خوبه  به زودی منم تیکر بارداری میزنم  
کل موادی که میخری رو جمع بزن بعد تقسیم کن به تعداد سمبوسه ای ک از اون مواد درست میکنی. مثلا ۱۰۰ توم ...

من یک بار امتحانی درست کردم ۹۵شد مواد دونه ای ۵ فروختم خوبه بنطرتون ۳۰عدد شد 

فقط خدا 
2740

ببین کل هزینه ای که کردی رو حساب کن بعد مثلا شد 100این صدرو 300در نظر بگیر بعد تقسیم بر تعداد سمبوسه هات کن مثلا اگر30تا سمبوسه باشه دونه ای ده تومن میوفته 

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود

عزیزم مواد چی میزنی

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

باید همه ی هزینه ها رو در ۳ ضرب کنی اینجا ۹۵ هزینه کردی ۱۵۰ فروختی باید ۲۸۵ می‌فروختی حالا چون نمی‌خرند و میخوای سود کم کنی باید دونه ای ۷ یا ۸ بدی حداقل

اقدامم میشه دعا کنید نی نی دار بشم خیلی منتظرم دستپختم عالیه اگه جایی در مورد غذا نظر دادم مطمعن باش خوبه  به زودی منم تیکر بارداری میزنم